آموزش انیمیشن سازی با چند کلیک در Cartoon Animator 5 به زبان فارسی

دانلود مجموعه ی آموزش جامع انیمیشن سازی در Cartoon Animator 5 به زبان فارسی

انیمیشن سازی با بالاترین کیفیت، تنها در چند دقیقه، با کیفیت بسازید...
Cartoon Animator 5 نمونه بارز فول آپشن!
کارتون انیماتور 5: یک نرم افزار قدرتمند و پر از امکانات و ویژگی های باور نکردنی برای ساخت انیمیشن های با کیفیت. شما با استفاده از امکانات این نرم افزار می توانید تنها در چند دقیقه، با کیفیت ترین انیمیشن ها را از خلق کاراکتر گرفته تا حرکت آن را بسازید. 

یک پکیج همه کاره:
به جرات میتوان گفت Cartoon Animator 5 یک مهمانی است. یک مهمانی بزرگ که همه ی ابزار های فوق العاده ی ساخت انیمیشن در آن حضور دارند. شما با استفاده از این نرم افزار و البته این پکیج آموزشی، به این مهمانی دعوتید و با کیفیت ترین انیمیشن ها را میتوانید در عرض چند دقیقه بسازید.


پیش نمایش ویدئوی این دوره:
ویژگی های این مجموعه:
- 6 ساعت آموزش روان فارسی
- آموزش صفر تا صد ( از نصب و فعال سازی نرم افزار تا خروجی گرفتن)
- آشنایی با Smart Content Manager
- ساخت و ادیت کاراکتر ها درون نرم افزار
- حضور متنوع کاراکتر ها (انسان-حیوانات-هیولا و ...)
- ریگ بندی انواع کاراکتر با استفاده از حرفه ای ترین ابزار های Bone Editor
- آشنایی و کار با قابلیت فوق العاده Spring Editor
- پویایی بیشتر با آپشن FFD Editor (Free Form Deformation)
- کار با FFD Motion ها در قالب پریست و ساخت سفارشی
- آشنایی با ابزار های مختلف انیمیشن
- ساخت انیمیشن سفارشی
- موشن گرافیک حرفه ای در Cartoon Animator 5
- انیمیشن های مختلف و آماده برای کاراکتر های انسان - حیوانات و ...
- سه بعدی و چرخش سر کاراکتر
- انتقال انیمیشن های سه بعدی به کاراکتر دو بعدی
- امکان ساخت صحنه های پارالاکس
- تبدیل عکس به انیمیشن حرفه ای
- بررسی تکنیک های مختلف انیمیشن سازی مانند: فریم بای فریم و ...
- کار با هوش مصنوعی برای ساخت سناریو ChatGPT
- نیاز به حداقل سخت افزار برای اجرای بدون مشکل
- به همراه فایل های مورد نیازآیا با نرم افزار های انیمیشن سازی آشنایی کاملی ندارید ؟

در این مجموعه مباحث آموزشی به گونه ای مورد بررسی قرار گرفته است که شما با هر مقدار دانشی که در این زمینه دارید، خواهید توانست با آن ارتباط برقرار کنید.
در ادامه به معرفی تنها بخشی از قابلیت های این مجموعه خواهیم پرداخت:

ویژگی های Cartoon Animator 5:
ابزار Smart Content Manager به عنوان یک کتابخانه ی بزرگ و البته میزبان ما در این انیمیشن است. حضور کاراکتر های مختلف انسان ها - حیوانات و ... - انیمیشن های مختلف دو و سه بعدی در دسته بندی های مختلف - آیکون ها - بک گراند های جذاب - اکسسوری ها و ... تنها بخشی از پروژه های این پنل است.در ادامه و بعد از آشنایی با ابزار های مختلف نرم افزار، به سراغ ابزار های ریگ بندی میرویم. Bone Editor ابزار قدرتمندی برای رفع نیاز های ماست و با استفاده از قابلیت های ویژه ی آن، خواهیم توانست در سریع ترین زمان ممکن و متناسب با انیمیشن، کاراکترمان را ریگ و آماده ی حرکت کنیم.

 همچنین امکان ساخت و سفارشی سازی کاراکتر ها در این مجموعه به روش های مختلف، وجود دارد.

 
Spring Editor و یک قابلیت حرفه ای برای کنترل ریگ ها در قالب گروه های مختلف است که با استفاده از پارامتر ها و پریست های مختلف آن، میتوان سرعت - برخورد - جاذبه و فیزیک هر یک از Bone ها را تعریف کرد.و اما FFD:
Free Form Deformation یا FFD را میتوان انقلابی در تزریق پویایی بیشتر به حرکات انیمیشن دانست. شما با استفاده از این قابلیت ویژه و البته استفاده از پنل FFD Editor خواهید توانست جرکاتی مثل کشیده شدن و جمع شدن و ... را در دسته بندی های مختلف به صحنه اضافه کنید.

همچنین در قسمت FFD Motions، شما با حرکات آماده و جذابی برای ساخت صحنه های موشن گرافیک و همچنین انتقال به کاراکتر ها روبرو هستید.

شما در این مجموعه پیشرفته ترین ابزار ها را برای ساخت انیمیشن، از ابزار های بعد دادن به سر کاراکتر - انیمیشن های آماده و متنوع در قالب پریست - آپشن انتقال انیمیشن - مورف و همچنین انیمیشن سازی دستی را در اختیار خواهید داشت.


 تبدیل یک عکس ساده به انیمیشن حرفه ای:
همچنین با بهره گیری از قابلیت های جدید این نرم افزار، میتوانید به یک تصویر یا یک اثر نقاشی قدیمی جان ببخشید و با استفاده از Cartoon Animator، آن را به حرکت در آورید.

 

همچنین شما تمامی ابزار های مورد نیاز برای ساخت موشن گرافیک های حرفه ای را در اختیار دارید.

 ساخت یک انیمیشن مخصوص کودکان:
برای ساخت یک انیمیشن تاثیر گذار و مناسب برای کودکان شما نیاز به یک استایل رنگی و کودکانه دارید.
در این بخش ما با استفاده از کارتون انیماتور و انتقال ساختار ریگ از این نرم افزار به فتوشاپ، بخش ها و اجزای تشکیل دهنده ی بدن کاراکتر جدیدمان را در نقاط تعریف شده قرار می دهیم و در نهایت با بازگشت به کارتون انیماتور، کاراکترمان را به صورت ریگ شده و آماده ی حرکت خواهیم داشت.
در نهایت با ساخت انیمیشن لوپ از حرکات کاراکتر ها و انتقال به نرم افزار افتر افکت، بک گراند را قرار داده و بعد از کامپوزیت و مدیریت پروژه، خروجی نهایی را به دست خواهیم آورد.

ساخت انیمیشن فرار یک اسب:
با توجه به اینکه کارتون انیماتور 5 علاوه بر کاراکتر های انسان، امکان ریگ بندی و انیمیت حیوانات و ... هم دارد، این پروژه را با حضور یک حیوان (اسب) و فرار از دست صاحبش، آغاز می کنیم.
با یک تکنیک حرفه ای و به راحتی، کاراکتر طراحی شده در فتوشاپ را با لینک کردن به ساختار استخوان بندی اسب در کارتون انیماتور، ریگ زده و بعد از قرار دادن بخش های مختلف بدن کاراکتر در جای مخصوص خود، به نرم افزار کارتون انیماتور برمیگردیم و آماده ی متحرک سازی می شویم. با در نظر داشتن این مورد که کاراکتر های طراحی شده شامل حالت های مختلف چشم ها - دهان و ... است با استفاده از Sprite Editor ، همانند سایر قسمت ها میتوانید اکسپریژن های مختلفی را برای صورت کاراکتر در نظر بگیرید.
بعد از انیمیت کردن کاراکتر ها با توجه به سناریو و مدیریت تایم لاین، نوبت به کامپوزیت و انتقال پروژه به افترافکت می رسد. با توجه به خروجی پروژه، برای خارج شدن و پریدن اسب از درون مانیتور شما نیاز به تکنیک ماسک کردن و همچنین استفاده از قابلیت Alpha Matte است که به صورت قدم قدم از صفر تا صد و از نحوه ی وارد کردن پروژه و انتخاب بک گراند مناسب تا اضافه کردن سایه برای کاراکتر و تنظیمات نوری و رنگی، توضیح داده شده است.

هوش مصنوعی ChatGPT!
ایده ندارید؟!!
در این جا شما با استفاده از ابزار هوش مصنوعی ChatGPT میتوانید سناریو پروژه های خود را در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن به دست آورید.


نکته: آموزش های این مجموعه فقط روی  سیستم عامل ویندوز و اندروید  قابل مشاهده است اگر کاربر سیستم عمل مکینتاش هستید نمی توانید آموزش ها را در محیط مک مشاهده کنید.


- برنامه: Cartoon Animator 5 
- محتویات: آموزش ویدئویی به زبان فارسی + پروژه و فایل های مورد نیاز جهت تمرین

>

کلمات کلیدی: cartoon animator 5, cartoon animator 5 tutorial, persian tutorial, persiangfx, کارتون انیماتور, کارتون ان, دانلود آموزش مجموعه ی آموزش جامع انیمیشن سازی در Cartoon Animator 5 به زبان فارسی, اموزش آنلاین, مجازی, فیلم آموزشی, مبتنی بر کامپیوتر, یادگیری, ویدئو, دوره آموزشی, cartoon animator 5, cartoon animator 5 tutorial, persian tutorial, persiangfx, کارتون انیماتور, کارتون انیماتور 5, آموزش cartoon animator 5, آموزش مبانی انیمیشن در کارتون انیماتور, آموزش انیمیشن سازی در cartoon animator 5, آموزش جامع انیمیشن سازی, آموزش جامع انیمیشن سازی در cartoon animator 5, راهنمای تصویری, استاد, مدرس, معلم, تدریس خصوصی, 3D & Animation, رایگان, خرید, پی سی, پی 30, با لینک مستقیم, اپدیت, ترافیک نیم بها, ای لرنینگ, فایل آموزش, از راه دور, مجانی, داونلود, دانلد, تورنت, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, فعفخقهشم مثشقدهدل فقشهدهدل, l[l,ui d hl,ca [hlu hkdldak shcd nv Cartoon Animator 5 fi cfhk thvsd, l[l,ui d hl,ca [hlu hkdldak shcd nv Cartoon Animator 5 fi cfhk thvsd,آموزش انیمیشن سازی با چند کلیک در Cartoon Animator 5 به زبان فارسی,
2023-09-11
09:16:39

آموزش انیمیشن سازی با چند کلیک در Cartoon Animator 5 به زبان فارسی

📁 دسته بندیسه بعدی و انیمیشن
💾 حجم فایل3830 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1402/1/19
📊 تعداد دانلود16,910
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها