دانلود GiliSoft AI Toolkit v9.0 + v7.9 - مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی

دانلود نرم افزار GiliSoft AI Toolkit

Gilisoft AI Toolkit یک مجموعه نرم افزاری است که شامل تعدادی از ابزارهای کار با هوش مصنوعی است. این مجموعه می تواند برای افرادی که خواهان استفاده از فناوری هوش مصنوعی در کارهای خود هستند، بسیار کاربردی باشد. بسته نرم افزاری Gilisoft AI Toolkit شامل ابزارهای مختلفی برای کار با هوش مصنوعی است، از جمله نرم افزار chatbot (چت بات)، OCR (تشخیص کاراکترهای نوری/عکس)، TTS (برای تبدیل متن به گفتار) و ASR (تشخیص خودکار گفتار).
ابزار چت بات به کاربران این امکان را می دهد که چت بات های خود را بسازند و آن ها را بر اساس نیاز خود سفارشی کنند. ابزار OCR می تواند متن را از تصاویر تشخیص دهد و آنها را به فرمت های قابل ویرایش تبدیل کند. ابزار TTS می تواند متن را به گفتار تبدیل کند، در حالی که ابزار ASR می تواند کلمات گفتاری را تشخیص داده و آن ها را به متن تبدیل کند.

تعدادی از ابزارهای موجود در Gilisoft AI Toolkit:
- ابزار AI Chatbox:

ChatGPT یک چت بات هوشمند مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی است. می تواند تفکر و توانایی های زبانی انسان را شبیه سازی کند. در واقع  چت بات یک برنامه کامپیوتری یا یک AI (هوش مصنوعی) است که کاربر از طریق چت با ربات هوش مصنوعی ارتباط برقرار می کند و chatbot از تکنیک‌های پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین برای درک و پاسخگویی به درخواست‌ها یا دستورات کاربر استفاده می ‌کند. کاربر از طریق یک رابط کاربری و پرسش و پاسخ با ChatGPT ارتباط برقرار می کند.

- ابزار Audio to Text:
ابزار تبدیل صدا به متن، این ابزار می تواند کلمات گفته شده در یک فایل صوتی را به متن نوشتاری تبدیل کند. فایل صوتی می تواند در فرمت های mp3, wav و یا m4a باشند و پس از تکمیل، متن را می توان در صورت نیاز ویرایش و قالب بندی کرد.  این فناوری به ویژه برای افرادی مفید است که نیاز به رونویسی مصاحبه ها، جلسات، سخنرانی ها یا انواع دیگر صداهای ضبط شده دارند.

- ابزار Text to Audio:
ابزار تبدیل متن به صدا  (TTS)، ابزاری است که می تواند متن نوشته شده را به کلمات گفتاری تبدیل کند. این ابزار از فناوری پردازش زبان طبیعی برای خواندن متن و تبدیل آن به گفتار قابل شنیدن استفاده می کند. کاربر می تواند صداها، زبان ها و لهجه های مختلف را برای سفارشی کردن خروجی صدا انتخاب کند. می توان از آن برای ایجاد نسخه های صوتی اسناد، مقالات یا کتاب ها استفاده کرد.

- ابزار Image to Text:
ابزار تبدیل تصویر به متن که بعنوان ابزار تشخیص کاراکتر نوری (OCR) نیز شناخته می شود. این ابزار دارای الگوریتم هایی است که متن موجود در یک تصویر را شناسایی نموده و آن را به یک متن دیجیتالی قابل ویرایش تبدیل می کند.  این فناوری به ویژه برای افرادی که نیاز به استخراج متن از اسناد اسکن شده، رسیدها، کارت ویزیت یا انواع دیگر تصاویر حاوی متن دارند مفید است و می تواند در زمان و تلاش در مقایسه با تایپ دستی متن صرفه جویی کند.

- ابزار Image watermark Remover:

ابزاری است که می تواند واترمارک ها را از تصاویر حذف کند. این ابزار از الگوریتم هایی برای تجزیه و تحلیل تصویر و حذف واترمارک با حفظ کیفیت تصویر استفاده می کند. این فناوری به ویژه برای افرادی مفید است که برای استفاده شخصی یا حرفه ای نیاز به حذف واترمارک از تصاویر دارند، مانند عکاسان یا طراحان گرافیک.

- دیگر ابزار ها:
 - AI Prompts
 - Translate Text
 - Translate Image
 - Translate documents

دانلود GiliSoft AI Toolkit v9.0 + v7.9 - مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی

💿 نام نرم افزارGiliSoft AI Toolkit
📌 شماره نسخهv9.0 + v7.9
📁 دسته بندیکاربردی
💾 حجم فایل90 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1403/3/19
📊 تعداد دانلود9,693
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️

سوالات متداول

نرم افزار GiliSoft AI Toolkit چیست؟

Gilisoft AI Toolkit یک بسته نرم افزاری است که شامل ابزارهای مختلفی برای کار با هوش مصنوعی می باشد، از جمله نرم افزارهای چت بات، OCR (تشخیص کاراکتر نوری)، TTS (تکست به گفتار) و ASR (تشخیص خودکار گفتار).

آخرین ورژن نرم افزار GiliSoft AI Toolkit را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود نرم افزار GiliSoft AI Toolkit به طور رایگان و با ترافیک نیم بها (در ایران) روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار GiliSoft AI Toolkit چگونه است؟

راهنمای نصب نرم افزار GiliSoft AI Toolkit در این صفحه درج شده است.

کلمات کلیدی GiliSoft AI Toolkit: artificial intelligence, AI, GiliSoft, AI Toolkit, Image to Text, Text to Audio, Audio to Text, AI Chatbox, Translate Text, Translate Image, Translate documents, ChatGPT, OCR, TTS, chatbot, چت بات, تبدیل متن به گفتار, تبدیل صدا به متن, تبدیل متن به صدا, تبدیل تصویر به متن, حذف واترمارک, هوش مصنوعی, چت جی پی تی, نرم افزار GiliSoft AI Toolkit, ابزارهای هوش مصنوعی, , GiliSoft full software collection, لهمهسخبف, لهمهسخبف, دانلود GiliSoft AI Toolkit مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی, How to crack GiliSoft AI Toolkit, طریقه/روش/راهنمای کرک GiliSoft AI Toolkit, Torrent/Usnet/Buy GiliSoft AI Toolkit, Setup GiliSoft AI Toolkit, Install GiliSoft AI Toolkit, دانلود رایگان نرم افزار GiliSoft AI Toolkit, P30Download GiliSoft AI Toolkit, Danlod/Danload/Donload GiliSoft AI Toolkit, nhkg,n kvl htchv GiliSoft AI Toolkit, Download GiliSoft AI Toolkit Software, GiliSoft AI Toolkit for windows, GiliSoft AI Toolkit Trial, GiliSoft AI Toolkit last Version/Edition, GiliSoft AI Toolkit New Version, GiliSoft AI Toolkit Update, GiliSoft AI Toolkit Free Full Licensed, GiliSoft AI Toolkit Repacked, GiliSoft AI Toolkit Direct Download Link (DDL), GiliSoft AI Toolkit Crack, Get GiliSoft AI Toolkit, GiliSoft AI Toolkit Keygen, GiliSoft AI Toolkit Patch, GiliSoft AI Toolkit Serial, GiliSoft AI Toolkit Portable, برنامه GiliSoft AI Toolkit, 9.0 + v7.9, AI, AI Chatbox, AI Toolkit, artificial intelligence, Audio to Text, chatbot, ChatGPT, GiliSoft, Image to Text, OCR, Text to Audio, Translate documents, Translate Image, Translate Text, TTS, چت بات, چت جی پی تی, هوش مصنوعی, تبدیل متن به گفتار, تبدیل متن به صدا, تبدیل تصویر به متن, تبدیل صدا به متن, حذف واترمارک, Gilisoft AI Toolkit is a software package that includes various tools for working with artificial intelligence, including chatbot, OCR (optical character recognition), TTS (text-to-speech), and ASR (automatic speech recognition) software., لهمهسخبف شه فخخمنهف, لهمهسخبف شه فخخمنهف, خرید GiliSoft AI Toolkit, به روز ترین ورژن GiliSoft AI Toolkit, آخرین ورژن GiliSoft AI Toolkit, آخرین نسخه GiliSoft AI Toolkit, جدیدترین ورژن GiliSoft AI Toolkit, جدیدترین نسخه GiliSoft AI Toolkit, 9.0 + v7.9, داونلود/دانلد/تورنت Gilisoft AI Toolkit یک بسته نرم افزاری است که شامل ابزارهای مختلفی برای کار با هوش مصنوعی می باشد، از جمله نرم افزارهای چت بات، OCR (تشخیص کاراکتر نوری)، TTS (تکست به گفتار) و ASR (تشخیص خودکار گفتار)., تحميل, دریافت, دانلود ای آی تولکیت v9.0 + v7.9 - مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی, پی سی, پی 30, بهترین Utilities, بهترین نرم افزار کاربردی, سافت ور, تریال, سوفت ور, مجانی,
2024-06-08
12:53:24