دانلود Windows Sysinternals Suite v2022.11.28 - مجموعه ی کاملی از ابزارهای کمکی، عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز

دانلود Windows Sysinternals Suite v2022.11.28 - مجموعه ی کاملی از ابزارهای کمکی، عیب یابی و رفع مشکل

سیس اینترنالز سوئیت

Sysinternals Suite مجموعه ای کامل از ابزارهای بسیار مفید و شناخته شده را در زمینه عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز در قالب یک بسته نرم افزاری برای شما فراهم نموده است. ابزارهای موجود در مجوعه ی Sysinternals دارای فایل راهنما نیز می باشند. به کارگیری Sysinternals شما را یاری می کند تا به عنوان یکی از متخصصین و یا توسعه دهندگان IT، قادر به یافتن و تشخیص عیوب سیستم عامل ویندوز و نرم افزار ها باشید.

ابزارهای موجود در Sysinternals Suite:
- AccessChk: یک ابزار خط فرمان برای مشاهده مجوزهای مؤثر در پرونده ها، کلیدهای رجیستری، خدمات، فرآیندها، اشیاء هسته و موارد دیگر است.
- AccessEnum: این ابزار امنیتی ساده و در عین حال قدرتمند به شما نشان می دهد که چه کسی به دایرکتوری ها، فایل ها و کلیدهای رجیستری در سیستم شما دسترسی دارد. از آن برای یافتن حفره هایی در مجوزهای خود استفاده کنید.
- AdExplorer: یک نمایشگر و ویرایشگر پیشرفته Active Directory (AD) است.
- AdInsight: یک ابزار نظارت بر زمان واقعی LDAP (پروتکل دسترسی به دایرکتوری سبک) با هدف عیب یابی برنامه های کلاینت Active Directory.
- AdRestore: اشیاء اکتیو دایرکتوری سرور 2003 را حذف کنید.
- Autologon: دور زدن صفحه رمز عبور در حین ورود به سیستم.
- Autoruns: ببینید چه برنامه‌هایی برای راه‌اندازی خودکار هنگام بوت شدن سیستم و ورود به سیستم، پیکربندی شده‌اند. Autoruns همچنین لیست کاملی از مکان‌های رجیستری و فایل را به شما نشان می‌دهد که برنامه‌ها می‌توانند تنظیمات شروع خودکار را پیکربندی کنند.
- BgInfo: این برنامه کاملاً قابل تنظیم به طور خودکار پس‌زمینه‌های دسکتاپ را تولید می‌کند که شامل اطلاعات مهم درباره سیستم از جمله آدرس‌های IP، نام رایانه، آداپتورهای شبکه و غیره است.
- BlueScreen: این محافظ صفحه نه تنها به طور دقیق صفحه آبی را شبیه سازی می کند، بلکه راه اندازی مجدد شبیه سازی شده را نیز انجام می دهد (کامل با CHKDSK)، و روی ویندوز NT 4، ویندوز 2000، ویندوز XP، سرور 2003 و ویندوز 95 و 98 کار می کند.
- CacheSet: برنامه ای است که به شما امکان می دهد اندازه مجموعه کاری Cache Manager را با استفاده از توابع ارائه شده توسط NT کنترل کنید. این با تمام نسخه های NT سازگار است.
- ClockRes: وضوح ساعت سیستم را مشاهده کنید که حداکثر وضوح تایمر نیز می باشد.
- Contig: ای کاش بتوانید به سرعت فایل های پرکاربرد خود را یکپارچه سازی کنید؟ از Contig برای بهینه سازی فایل های فردی یا ایجاد فایل های جدید که به هم پیوسته هستند استفاده کنید.
- Coreinfo: یک ابزار خط فرمان جدید است که نگاشت بین پردازنده های منطقی و پردازنده فیزیکی، گره NUMA و سوکتی که در آن قرار دارند و همچنین حافظه نهان اختصاص داده شده به هر پردازنده منطقی را به شما نشان می دهد.
- Ctrl2cap: این یک درایور در حالت هسته است که فیلتر ورودی صفحه کلید را درست بالای درایور کلاس صفحه کلید به منظور تبدیل caps-locks به کلیدهای کنترلی نشان می دهد. فیلتر کردن در این سطح امکان تبدیل و مخفی کردن کلیدها را قبل از اینکه NT حتی آنها را "ببیند" می دهد. Ctrl2cap همچنین نحوه استفاده از NtDisplayString() را برای چاپ پیام ها در صفحه آبی اولیه نشان می دهد.
- DebugView: اولین مورد دیگر از Sysinternals: این برنامه تماس های برقرار شده با DbgPrint توسط درایورهای دستگاه و OutputDebugString که توسط برنامه های Win32 ایجاد می شود را رهگیری می کند. این امکان مشاهده و ضبط خروجی جلسه اشکال زدایی را در دستگاه محلی شما یا در سراسر اینترنت بدون دیباگر فعال می دهد.
- Desktops: این ابزار جدید به شما امکان می دهد تا حداکثر چهار دسکتاپ مجازی ایجاد کنید و از یک رابط سینی یا کلیدهای میانبر برای پیش نمایش آنچه در هر دسکتاپ است استفاده کنید و به راحتی بین آنها جابجا شوید.
- Disk2vhd: مهاجرت سیستم های فیزیکی به ماشین های مجازی را ساده می کند (p2v.md).
- DiskExt: نمایش حجم دیسک نگاشت.
- Diskmon: این ابزار تمام فعالیت های هارد دیسک را ضبط می کند یا مانند یک چراغ فعالیت دیسک نرم افزار در سینی سیستم شما عمل می کند.
- DiskView: ابزار بخش گرافیکی دیسک.
- Disk Usage (DU): مصرف دیسک را بر اساس فهرست راهنمای مشاهده کنید.
- EFSDump: مشاهده اطلاعات فایل های رمزگذاری شده.
- FindLinks: فهرست فایل و هر پیوند سخت (مسیرهای فایل جایگزین در همان volume.md) را که برای فایل مشخص شده وجود دارد گزارش می کند. داده‌های یک فایل تا زمانی که حداقل یک نام فایل به آن ارجاع می‌دهد، تخصیص داده می‌شوند.
- Handle: این ابزار مفید خط فرمان به شما نشان می‌دهد که چه فایل‌هایی با کدام فرآیندها باز می‌شوند و موارد دیگر.
- Hex2dec: تبدیل اعداد هگز به اعشاری و بالعکس.
- Junction: پیوندهای نمادین Win2K NTFS ایجاد کنید.
- LDMDump: محتویات پایگاه داده روی دیسک Logical Disk Manager را که پارتیشن بندی دیسک های Windows 2000 Dynamic را توصیف می کند، تخلیه کنید.
- ListDLLs: فهرست تمام DLL هایی که در حال حاضر بارگذاری شده اند، از جمله محل بارگیری و شماره نسخه آنها.
- LiveKd: از دیباگرهای هسته مایکروسافت برای بررسی یک سیستم زنده استفاده کنید.
- LoadOrder: به ترتیب بارگذاری دستگاه ها در سیستم WinNT/2K خود را مشاهده کنید.
- LogonSessions: لیست جلسات ورود فعال در یک سیستم.
- MoveFile: به شما امکان می دهد دستورات انتقال و حذف را برای راه اندازی مجدد بعدی برنامه ریزی کنید.
- NotMyFault: ابزاری است که می توانید از آن برای خراب کردن، هنگ کردن و نشت حافظه هسته در سیستم ویندوز خود استفاده کنید.
- NTFSInfo: از NTFSInfo برای مشاهده اطلاعات دقیق در مورد حجم های NTFS، از جمله اندازه و مکان جدول فایل اصلی (MFT) و منطقه MFT، و همچنین اندازه فایل های فراداده NTFS استفاده کنید.
- PendMoves: لیستی از دستورات تغییر نام و حذف فایل را که در بوت بعدی اجرا خواهند شد، برشمارید.
- PipeList: لوله های نامگذاری شده را روی سیستم شما نمایش می دهد، از جمله تعداد حداکثر نمونه ها و نمونه های فعال برای هر لوله.
- PortMon: با این ابزار پیشرفته نظارت بر فعالیت پورت سریال و موازی نظارت کنید. در مورد تمام IOCTL های سریال استاندارد و موازی می داند و حتی بخشی از داده های ارسال و دریافت را به شما نشان می دهد. نسخه 3.x جدید قدرتمند است با پیشرفت های رابط کاربری و قابلیت های فیلترینگ پیشرفته.
- ProcDump: این ابزار خط فرمان با هدف گرفتن فرآیندهای تخلیه از نقاطی که جداسازی و بازتولید آن دشوار است، طراحی شده است. همچنین به‌عنوان یک ابزار عمومی ایجاد dump فرآیند عمل می‌کند و همچنین می‌تواند زمانی که یک فرآیند دارای یک پنجره آویزان یا استثناء کنترل نشده باشد، فرآیند تخلیه را نظارت و تولید کند.
- Process Explorer: دریابید که چه فایل‌ها، کلیدهای رجیستری و سایر اشیاء فرآیندهای باز هستند، کدام DLL را بارگذاری کرده‌اند و موارد دیگر. این ابزار منحصر به فرد قدرتمند حتی به شما نشان می دهد که صاحب هر فرآیند چه کسی است.
- Process Monitor: سیستم فایل، رجیستری، فرآیند، رشته و فعالیت DLL را در زمان واقعی نظارت کنید.
- PsExec: اجرای فرآیندها در سیستم های راه دور.
- PsFile: ببینید چه فایل هایی از راه دور باز می شوند.
- PsGetSid: SID کامپیوتر یا کاربر را نمایش می دهد.
- PsInfo: اطلاعاتی در مورد یک سیستم به دست آورید.
- PsKill: فرآیندهای محلی یا راه دور را خاتمه دهید.
- PsPing: عملکرد شبکه را اندازه گیری کنید.
- PsList: نمایش اطلاعات در مورد فرآیندها و رشته ها.
- PsLoggedOn: نمایش کاربرانی که به سیستمی وارد شده اند.
- PsLogList: سوابق گزارش رویداد را تخلیه کنید.
- PsPasswd: رمز عبور حساب را تغییر می دهد.
- PsService: مشاهده و کنترل خدمات.
- PsShutdown: کامپیوتر را خاموش و به صورت اختیاری راه اندازی مجدد می کند.
- PsSuspend: فرآیندها را به حالت تعلیق درآورید و از سر بگیرید.
- PsTools: مجموعه PsTools شامل ابزارهای خط فرمان برای فهرست کردن فرآیندهای در حال اجرا در رایانه‌های محلی یا راه دور، اجرای فرآیندها از راه دور، راه‌اندازی مجدد رایانه‌ها، حذف گزارش‌های رویداد و غیره است.
- RAMMap: یک ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل استفاده از حافظه فیزیکی است که اطلاعات استفاده را به روش های مختلف در چندین برگه مختلف ارائه می دهد.
- RDCMan: چندین اتصال دسکتاپ از راه دور را مدیریت کنید.
- RegDelNull: اسکن و حذف کلیدهای رجیستری که حاوی نویسه‌های تهی تعبیه‌شده هستند که در غیر این صورت توسط ابزارهای استاندارد ویرایش رجیستری قابل حذف نیستند.
- Registry Usage (RU): استفاده از فضای رجیستری را برای کلید رجیستری مشخص شده مشاهده کنید.
- RegJump: به مسیر رجیستری که در Regedit مشخص کرده اید بروید.
- SDelete: با استفاده از این برنامه حذف ایمن سازگار با وزارت دفاع، فایل‌های حساس خود را ایمن بازنویسی کنید و فضای خالی خود را از فایل‌های حذف شده قبلی پاک کنید.
- ShareEnum: اشتراک گذاری فایل ها را در شبکه خود اسکن کنید و تنظیمات امنیتی آنها را مشاهده کنید تا حفره های امنیتی را ببندید.
- ShellRunas: برنامه‌ها را به‌عنوان یک کاربر متفاوت از طریق یک ورودی منوی زمینه پوسته راه‌اندازی کنید.
- Sigcheck: اطلاعات نسخه فایل را تخلیه کنید و بررسی کنید که تصاویر روی سیستم شما به صورت دیجیتال امضا شده اند.
- Streams: جریان‌های جایگزین NTFS را آشکار کنید.
- Strings: رشته های ANSI و UNICODE را در تصاویر باینری جستجو کنید.
- Sync: داده‌های ذخیره‌شده در حافظه پنهان را روی دیسک تمیز کنید.
- Sysmon: فعالیت های کلیدی سیستم را از طریق گزارش رویداد ویندوز نظارت و گزارش می کند.
- TCPView: نمایشگر سوکت فعال.
- VMMap: یک ابزار تجزیه و تحلیل حافظه مجازی و فیزیکی فرآیند است.
- VolumeId: شناسه حجم درایوهای FAT یا NTFS را تنظیم کنید.
- Whois: ببینید چه کسی صاحب یک آدرس اینترنتی است.
- WinObj: نمایشگر فضای نام نهایی Object Manager اینجاست.
- ZoomIt: ابزار ارائه برای بزرگنمایی و طراحی روی صفحه.

Sysinternals Suite

Sysinternals Suite - a large collection of useful system utilities from Mark Russinovich. Sysinternals troubleshooting utilities are gathered into a single set of tools, containing the individual troubleshooting tools and help files. Utilities Sysinternals help as specialists in information technology, and developers to manage, find and troubleshoot and diagnose application and operating system Windows.

More info (open/close)

مشخصات

شرکت سازنده: مایکروسافت / Microsoft Link to
نام انگلیسی: Sysinternals Suite
شماره نسخه: v2022.11.28
نام فارسی: سیس اینترنالز سوئیت
حجم فایل: 45 مگابایت
تاریخ انتشار: 09:28 - 1401/9/7 | 2022.11.28
منبع: پی سی دانلود / www.p30download.ir
امتیاز: 5 Star(s) 5/5

کلمات کلیدی: Troubleshoot Utility, process viewer, CPU usage, Troubleshoot, Troubleshooting, process, بهینه ساز, دانلود نرم افزار Sysinternals Suite, دانلود نرم افزار بهینه ساز سیستم, دانلود مجموعه ای از نرم افزار های رفع عیوب سیستم, نرم افزار رفع مشکلات سیستم, دانلود نرم افزار رفع مشکلات ویندوز, , Microsoft full software collection, پهزقخسخبف, ئهزقخسخبف,How to crack, طریقه، روش و راهنمای کرک, Buy, Usnet, Setup, Install, Torrent, دانلود Sysinternals Suite مجموعه ی کاملی از ابزارهای کمکی عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز, دانلود نرم افزار Sysinternals Suite, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n kvl htchv, Download Sysinternals Suite Software, for windows, Trial, Edition, New, Last Version, 2022.11.28, Update, Free Full Licensed, Repacked, CPU usage, Regedit, Troubleshoot, Troubleshoot Utility, Troubleshooting, freeware, portable, process, process viewer, بهینه ساز, نرم افزار Sysinternals Suite, پرتابل, Direct Download Link, DDL, Medicine, Crack, Get, A full package of the very useful utilities from Mark Russinovich's well known tools, Keygen, Patch, Serial, Portable, برنامه, سغسهدفثقدشمس سعهفث, سغسهدفثقدشمس سعهفث, دانلود نرم افزار های شرکت مایکروسافت, lhd:v,shtj, lhd:v,shtj, خرید, بهترین نرم افزار, به روز ترین, آخرین, جدیدترین نسخه, sds hdkjvkhgc s,mdj, sds hdkjvkhgc s,ئdj, اموزش راهنمای نصب, نهایی, ورژن جدید, 2022.11.28, داونلود, دانلد, تورنت, بسته کامل ابزارهای بسیار مفید از سری ابزارهای شناخته شده Mark Russinovich's, تحميل, دریافت, دانلود نرم افزار سیس اینترنالز سوئیت, برای ویندوز, فول لایسنس, شماره سریال, رایگان, کرک, کیجن, پچ, پرتابل, دانلود سیس سیستم اینترنالز سوئیت v2022.11.28 - مجموعه ی کاملی از ابزارهای کمکی عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز, لایسنس رایگان, پی سی, پی 30, برنامه, با لینک مستقیم, System, Packages, سیستمی, مجموعه نرم افزار, سافت ور, آپدیت, ترافیک نیم بها, تریال, سوفت ور, مجانی,

لینک دانلود:
https://p30download.ir/fa/entry/34527

دانلود Windows Sysinternals Suite v2022.11.28 - مجموعه ی کاملی از ابزارهای کمکی، عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز

نام نرم افزارSysinternals Suite
شماره نسخهv2022.11.28
دسته بندیسیستمی
حجم فایل45 مگابایت
تاریخ بروزرسانی1401/9/7
تعداد دانلود104,538
هزینه دانلودرایگان
آموزش نصب و فعال سازی✔️