دانلود Final Cut Pro X v10.6.5 MacOS - نرم افزار ویرایش فیلم در مک
For macintoush

دانلود اپل فاینال کات برای مک

به جرأت یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار های ممکن در ضمینه ویرایش فیلم ، نرم افزار Final Cut است. این نرم افزار بهترین و محبوب ترین نرم افزار برای ویرایش فیلم در مک است که اکثر افرادی که در ضمینه فیلم و ویرایش فیلم کار می کنند نام آن را شناخته و از آن استفاده می کنند. این نرم افزار با امکانات خود تبدیل به یکی از قوی ترین نرم افزار های موحود در بازار شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Final Cut:
- ویرایش فیلم با صورت کاملا حرفه ای
- همگام سازی کامل با نرم افزار Motion
- قابلیت دسته بندی پروژه ها
- قابلیت دسته بندی فایل های وارد شده
- دارای افکت ها بسیار زیبا
- انقلابی در ویرایش تصویر
- سازمان رسانه ای قدرتمند
- عملکرد باورنکردنی
- اثرات سریع افکت ها
- ویرایش گر قدرتمند صدا
- تغییرات بصری گسترده
- خروجی های مختلف 
- قابلیت وارد کردن پروژه ها از نرم افزار Motion
- پشتیبانی از انواع خروجی های ویدیویی
- پشتیبانی از سیستم دالبی ( 5.1 )
- میکس و مونتاژ چند فیلم به در قالب یک فیلم به صورت همزمان
- و ...

اما وجه تمایز Final Cut Pro نسبت به سایر نرم افزار های ویرایش فیلم در چیست؟

مطمئنا هر کسی که اندکی در زمینه تدوین و جلوه های ویژه حرفه ای فیلم کار کرده باشد نام نرم افزار Final Cut را برای سیستم عامل های شرکت اپل شنیده است. سرعت، کیفیت و انعطاف پذیری فوق العاده همراه با رابط کاربری جدید تنها بخشی از تغییرات این نرم افزار فوق العاده برای دوست دارانش است.
ویرایش ویدئوی قدرتمند و ابتکاری:
امکانات این قسمت برای ویرایش گران خلاق ساخته شده تا نیازهایشان را برآورده سازد. این نرم افزار محدودیت‌های برنامه‌های سنتی و قدیمی‌ویرایش ویدئو را شکسته و شما را در این راه آزاد می‌سازد. رابط کاربری جدید و ابتکاری آن سرعت و اطمینان بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
TimeLine آهنربایی:
توسط این ویژگی هر چیزی به راحتی در جای خودش قرار می‌گیرد. درست زمانی که نیاز دارید TimeLine آهن ربایی این برنامه به طور استثنایی راهی منعطف و روان را برای ویرایش خلق می‌کند.جمع کردن شات‌ها به عنوان یک کلیپ توسط این خاصیت امکان پذیر است . همینطور خارج کردن کلیپ‌ها برای جلوگیری از برخورد آنها با هم و به منظور برطرف کردن مشکلات بسیار ساده خواهد بود، پس شما می‌توانید روی روند ساخت کلیپ تمرکز کنید. انیمیشن‌های جذاب نمایش می‌دهند که دقیقا چه اتفاقی در TimeLine شما در هنگام کار رخ می‌دهد، پس می‌توانید به راحتی ایده‌های جدیدتان را امتحان کنید.
اتصال کلیپ‌ها:
اتصال کلیپ‌ها راهی آسان برای قرار دادن کلیپ‌ها مانند B-Roll ، افکت‌های صوتی و موزیک است.بدین طریق همه ی آنها با هم حرکت می‌کنند.حتی اگر پروژه‌های بزرگی نیز داشته باشید این گزینه به راحتی کار می‌کند و برای شما بسیار مفید خواهد بود. وقتی که شما یک عنصر ثانویه را روی TimeLine می‌کشید Final Cut Pro به صورت خودکار این اتصالات را می‌سازد. فرقی نمی‌کند که کارتان را سریع انجام دهید یا به دقت کلیپ‌هایتان را ببرید ،می‌توانید با اطمینان تصاویر را ویرایش کنید و بدانید که اتصال کلیپ‌ها به هیچ وجه قطع نخواهد شد. مرتب سازی دوباره خط کاریتان بسیار ساده خواهد بود زیرا می‌توانید یک قطعه را جا به جا کنید و در یک قسمت جداگانه بفرستید.اتصال‌های تصویری امکان انتقال یک پروژه به نرم افزاری دیگر و یا ویرایش در زمانی دیگر را برای شما فراهم می‌کند.
کلیپ‌های ترکیب شده:
با این امکان می‌توانید یک مجموعه از عناصر را به یک گروه تبدیل کنید و آنها را در یک کلیپ منفرد قرار دهید.بدین طریق در هم ریختگی‌ها را از TimeLine حذف کرده و نسخه ی ساده تری از بخش مورد نطرتان برای بریدن یا جا به جایی ایجاد می‌کنید.می‌توانید از یک کلیپ ترکیب شده در یک پروژه ی دیگر استفاده کنید ، برای مثال برای طراحی یک صدای خاص از طریق افکت‌های لایه ای صوت‌ها . همچنین می‌توانید از آنها برای اضافه کردن یک افکت به شات‌های مختلف تنها با یک کلیک استفاده کنید.
ویرایش گر دقیق درون برنامه ای:
TimeLine آهن ربایی راه‌های سنتی برش را در این نرم افزار بسیار بهینه کرده است، کارهایی مانند موج دار کردن، غلتاندن، شیب دار کردن و لغزندن.اگر به کنترل‌های اضافه نیاز داشتید کافیست روی یک ویرایش دوبار کلیک کنید تا ویرایش گر دقیق را باز کنید و برش‌ها را به صورت مستقیم در TimeLine انجام دهید. این ویرایش گر دقیق دید شما بر روی نقاط  کار را افزایش می‌دهد و می‌توانید قسمت‌های استفاده شده و استفاده نشده ی کلیپتان را مشاهده کنید.
Audiotion:
با امکانات منحصر به فرد Audiotion در این نرم افزار می‌توانید شات‌های متناوب چندین گانه را در یک مکان جمع آوری کنید.شات‌های متفاوت B-Roll ، درجه‌های متفاوت رنگ برای یک شات و یا افکت‌های مختلف را امتحان کنید . ساخت یک Audiotion بسیار ساده خواهد بود، به سادگی شات‌ها را در هر اندازه ای روی هر قسمتی از TimeLine وارد کنید و Add To Audiotion را انتخاب کنید.همانطور که شما شات‌های متفاوت را امتحان می‌کنید ، حالت آهنربایی همه چیز را برای شما متعادل می‌کند.
مدیریت قدرتمند رسانه:
ویرایش گر ویدئوی این نرم افزار با بسیاری از فرمت‌ها و تصاویر سازگاراست. Final Cut Pro X برای دستکاری تمامی‌آنها به شما کمک می‌کند و راهی داینامیک برای مدیریت رسانه‌ها و جستجوی کلیپ مورد نیازتان است.
آنالیز خودکار محتوا:
Final Cut Pro X آماده سازی رسانه‌ها را افزایش می‌دهد و این کار را بوسیله ی آنالیز عناصر منبع در پس زمینه ی کارها و در هنگام ویرایش شماانجام می‌دهد. آنالیز خودکار محتوا ، تصوایر شما را اسکن کرده و اطلاعاتی برای آن بر اساس روش کاری ویرایش گر می‌سازد ، اطلاعاتی از قبیل مشخصه‌های فایل ، تاریخ عکس برداری، نوع شات و اینکه تصویر از چند نفر گرفته شده ، یک یا دو و یا یک گروه از افراد. می‌توانید این برچسب‌ها را رده بندی نیز کنید و فایل مورد نطرتان را جستجو کنید.می‌توانید آنالیز محتوا را در حین وارد کردن فایل‌ها اجرا و یا در زمان دیگری آن را فعال کنید. این ویژگی همچنین در طول زمان، آنالیز متمرکز پردازشگر را نیز انجام می‌دهد،برای ایجاد امکاناتی مانند تثبیت عکس، تصحیح رنگ و بازسازی مشکلات صوتی.می‌توانید از تمام این امکانات به صورت لحظه ای (Real Time) استفاده کنید.
کلمات کلیدی بر پایه ی محدوده:
این ویژگی جستجوی شما را با ایجاد کلمات کلیدی دلخواه بسیار دقیق تر می‌کند و استفاده از کلید‌های میانبر نیز سرعت شما را بسیار افزایش می‌دهد.نمایش لیست‌های اطلاعات کلیپ‌ها برای اضافه کردن کلمات کلیدی از دیگر امکانات این نرم افزار است.یا می‌توانید به شکل فیلم عکاسی تصاویر خود را به صورت لحظه ای و بدون رده بندی مشاهده کنید. استفاده از کلمات کلیدی در ترکیب‌ها همراه با اطلاعات غنی بدست آمده از آنالیز خودکار محتوا برای یافتن هر نوع شات فقط با چند فشار روی کلید امکان پذیر است.
مجموعه‌های هوشمند:
ایجاد مجموعه‌های هوشمند برای مدیریت کلیپ‌ها در روش‌های مختلفی بدون جا به جای یا کپی فایل‌ها امکان پذیر است. می‌توانید یک جستجو ب استفاده از ترکیب اطلاعات و کلمات کلیدی بسازید، سپس آن را به عنوان یم مجموعه ی هوشمند ذخیره کنید.آنالیز خودکار محتوا نیز مجموعه‌های هوشمندی برای شما می‌سازد و اینکار را از روی اطلاعاتی مانند نوع عکس و یا تعداد افراد موجود در عکس انجام می‌دهد. شما همچنین می‌توانید کلیپ‌هایتان را به عنوان محبوب یا بدرد نخور انتخاب کنید.
دسترسی مستقیم با کتابخانه ی محتوا:
مرورگر محتوای داخلی این نرم افزار امکان نمایش و جستجوی عکس‌ها، موزیک و افکت‌های صوتی را بدن ترک کردن برنامه به شما می‌دهد. به آسانی و به صورت تصویری محتوا و عکس‌های خود را مرور کنید. Final Cut Pro X از فایل‌های صوتی MP3 و AAC نیز پشتیبانی می‌کند پس می‌توانید از iTunes خودتان به عنوان کتابخانه ی موسیقی استفاده کنید.همچنین این نرم افزار دارای بیش از ۱۳۰۰ افکت صوتی منحصر به فرد از طریق آپدیت رایگان برنامه است.همچنین مجموعه ی کاملی از پس زمینه و بافت برای آن وجود دارد. وقتی چیزی را که خواستید پیدا کردید کافیست ان را بگیرید و روی TimeLine بکشید.

کلمات کلیدی: ویرایش فیلم در مک, Final Cut Pro, ادیت فیلم در مک, ادیت فیلم, ویرایش ویدئو, اتصال کلیپ, اتصال کلیپ در مک, ویرایش ویدئو در مک, ویرایشگر فیلم در مک, ویر, Apple Inc full software collection, شححمث هدز, شححمث هدز, Download Apple Final Cut Pro X Software, For Macintosh, MacOSX, MacBook Pro, Apple, Mac Book Air, iTunes, AppStore, dmg, pkg, New, Last Version, Full Licensed, Free License, Cracked, Direct Download Link, DDL, Crack, Keygen, Patch, Serial, Update, Trial, Edition, Retail, Usnet, Torrent, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n kvl htchv l;dkjha, شححمث بهدشم زعف حقخ ط, شححمث بهدشم زعف حقخ ط, Apple Final Cut Pro X is a professional video editing solution.Completely redesigned from the ground up, Final Cut Pro adds extraordinary speed, quality, and flexibility to every part of the post-production workflow., دانلود Final Cut Pro x نرم افزار ویرایش فیلم در مک, دانلود نرم افزار های شرکت شرکت اپل, av:j h\g, av:j hmg, آخرین نسخه, نسخه نهایی, نسخه جدید, ورژن نهایی, دانلود مکینتاش اپل فاینال کات, برای مکینتاش, مک, مک او اس ایکس, سیستم عامل اپل, مک بوک پرو, کامپیوتر مک, مک بوک ایر, مک مینی, فول لایسنس, شماره سریال, دانلود رایگان, کرک, شماره سریال, کیجن, خرید, آی تیونز, اپ استور, لایسنس رایگان, پی سی, پی 30, با لینک مستقیم, سافت ور, اپدیت, ترافیک نیم بها, تریال, سوفت ور, مجانی, داونلود, دانلد, تورنت, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, پشزهدفخعسا, h\g thdkhg :hj, hmg thdkhg :hj, این نرم افزار بهترین و محبوب ترین نرم افزار برای ویرایش فیلم در مک است که اکثر افرادی که در ضمینه فیلم و ویرایش فیلم کار می کنند نام آن را شناخته و از آن استفاده می کنند., ویرایش فیلم در مک, ویرایش ویدئو, ویرایش ویدئو در مک, ویرایشگر فیلم در مک, اتصال کلیپ, اتصال کلیپ در مک, ادیت فیلم, ادیت فیلم در مک, Multimedia, مالتی مدیا, دانلود Final Cut Pro X v10.6.5 MacOS - نرم افزار ویرایش فیلم در مک,
2022-10-30
19:53:04

دانلود Final Cut Pro X v10.6.5 MacOS - نرم افزار ویرایش فیلم در مک

💻 نام نرم افزارApple Final Cut Pro X
📌 شماره نسخهv10.6.5
📁 دسته بندیمالتی مدیا
💾 حجم فایل3230 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1401/8/8
📊 تعداد دانلود133,835
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️