دانلود قران صوتی به همراه ترجمه فارسی آیه به آیه

دانلود صوت قرآن با ترجمه گویا آیه به آیه

زندگی روزمره کنونی و گرفتاری های موجود به قدری باعث سرگرمی شده است که فرصت کمی جهت خواندن قران و بهره گیری از ایات هدایتگر آن دست می دهد.
از طرفی روزانه زمان های تلف شده زیادی هست که مجبور به گذاراندن آن هستیم، مدت زمانی که از خانه تا محل کار، گاه مجبور به گذاران ساعت ها در اتومبیل، اتوبوس و یا مترو  هستیم. در این زمان ها می توانیم با گوش فرا دادن به آیات قران هم با قرآن نزدیکتر شویم و بهترین استفاده را از این زمان ها ببریم.
اکثر فایل های صوتی موجود از تلاوت قران فاقد ترجمه هستند و همچنین کیفیت صدای بالایی ندارند و همین باعث می شود به دلیل عدم فهم دقیق پیام آیه برای ما فارسی زبانان پس از مدتی گوش دادن به آن برایمان کمی خسته کننده شود.
آنچه در اینجا برای شما آماده ساخته ایم تلاوت قران به صورت ترتیل با کیفیت بالا و ترجمه فارسی آن به صورت آیه به آیه است.

ویژگی های این مجموعه:
- ۱۶۰ ساعت ترتیل و ترجمه قران به صورت آیه به آیه
- تلاوت قران به صورت ترتیل با صدای دلنشین قاریان مشاری العفاسی، خلیفه الطنیجی، شاطری و سعد الغامدی
- ترجمه فارسی آیت الله مکارم شیرازی با صدای معنوی و پر احساس آقای کبیری، استاد اسماعیل، هدایت فر
- قابل ذخیره و پخش بر روی CD/ DVD/ Flash Memory جهت پخش در اتومبیل
- قابل ذخیره و پخش در موبایل و MP3 پلیر
- حذف آیه هایی که سجده واجب دارند و ذکر تنها معنای آنها
- نام فایل‌ها دارای شماره سوره، نام انگلیسی‌ و نام عربی‌


قرآن (خواندنی) از دکتر شریعتی
قرآن کتابی است که نام بیش از ۷۰ سوره اش از مسائل انسانی گرفته شده است، و بیش از ۳۰ سوره اش از پدیده های مادی و تنها ۲ سوره اش از عبادات! آن هم حج و نماز!
کتابی است که شماره آیات جهادش با آیات عبادتش قابل قیاس نیست...
این کتاب از آن روزی که به حیله دشمن و به جهل دوست لای آن را بستند، لایه اش مصرف پیدا کرد و وقتی متنش متروک شد، جلدش رواج یافت و از آن هنگام که این کتاب را _ که خواندنی نام دارد ــ دیگر نخواندند و برای تقدیس و تبرک و اسباب کشی به کار رفت، از وقتی که دیگر درمان دردهای فکری و روحی و اجتماعی را از او نخواستند، وسیله شفای امراض جسمی چون درد کمر و بادشانه و ... شد و چون در بیداری رهایش کردند، بالای سر در خواب گذاشتند و بالاخره، اینکه می بینی؛ اکنون در خدمت اموات قرارش داده اند و نثار روح ارواح گذشتگانش و ندایش از قبرستان های ما به گوش می رسد.

قرآن! من شرمنده توام اگر از تو آواز مرگی ساخته ام که هر وقت در کوچه مان آوازت بلند می شود همه از هم می پرسند: " چه کسی مرده است؟ "
چه غفلت بزرگی که می پنداریم خدا تو را برای مردگان ما نازل کرده است

قرآن! من شرمنده توام اگر تو را از یک نسخه عملی به یک افسانه موزه نشین مبدل کرده ام
یکی ذوق می کند که تو را بر روی برنج نوشته،‌ یکی ذوق می کند که تو را فرش کرده،‌ یکی ذوق می کند که تو را با طلا نوشته، ‌یکی به خود می بالد که تو را در کوچک ترین قطع ممکن منتشر کرده و ... آیا واقعاً خدا تو را فرستاده تا موزه سازی کنیم؟

قرآن! من شرمنده توام اگر حتی آنان که تو را می خوانند و تو را می شنوند،‌ آن چنان به پایت می نشینند که خلایق به پای موسیقی های روزمره می نشینند. اگر چند آیه از تو را به یک نفس بخوانند مستمعین فریاد می زنند: "احسنت ...! " گویی مسابقه نفس است ...

قرآن!‌ من شرمنده توام اگر به یک فستیوال مبدل شده ای حفظ کردن تو با شماره صفحه،‌ خواندن تو آز آخر به اول،‌ یک معرفت است یا یک رکورد گیری؟ ای کاش آنان که تو را حفظ کرده اند، ‌حفظ کنی، تا این چنین تو را اسباب مسابقات هوش نکنند.

خوشا به حال هر کسی که دلش رحلی است برای تو
آنان که وقتی تورا می خوانند چنان حظ می کنند،‌ گویی که قرآن همین الان به ایشان نازل شده است. آنچه ما با قرآن کرده ایم تنها بخشی از اسلام است، که به صلیب جهالت کشیدیم

اطلاعات قران:
عروس قرآن: سوره الرحمن
بزرگترین سوره: سوره بقره
بزرگترین آیه: بقره / 282
كلمه وسط قرآن: ولیتلطف /كهف / 19
بزرگترین كلمه قرآن: فاسقیناكموه/ حجر / 22
اولین سوره كه نازل شد: علق
تعداد سوره های قرآن: 114
تعداد حزب قرآن: 120
تعداد حروف قرآن: 323671
تعداد بسمله قرآن: 114
سجده های مستحب قرآن: 11 آیه
سوره ای كه حرف  فا در آن نیست: سوره حمد
سوره ای كه در تمام آیاتش كلمه  الله  است: مجادله
امیدبخش ترین آیه: قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لاتقنطوا من رحمه الله
قلب قرآن: سوره یس
كوچكترین سوره: سوره كوثر
كوچكترین آیه: طه
حرف وسط قرآن: تا
كوچكترین كلمه قرآن: با بسمله
آخرین سوره كه نازل شد: نصر
تعداد جز قرآن: 30 جز
تعداد كلمات قرآن: 77437
تعداد آیات قرآن: 6236
تعداد حروف مقطعه: 71 در آغاز 29 سوره
مهمترین آیه قرآن: آیه الكرسی
سوره ای كه حرف  میم  در آن نیست: كوثر (به غیر از بسمله)
عدالت آمیزترین آیه: ان الله یامر بالعدل و الاحسان
ترس آورترین آیه: فمن یعمل مثقال ذره شراً یره

کلمات کلیدی: دانلود قران به صورت صوتی به همراه ترجمه فارسی آیه به آیه, دانلود فایل های صوتی قرآن, دانلود ترجمه گویای قرآن, دانلود قرائت قران با صدای مشاری العفاسی, دانلود قرائت قران با صدای شاطری, دانلود ترجمه گویای قران به زبان فارسی, دانلود ترجمه فارسی گویای قران, دانلود ترجمه صوتی فارسی قران, دانلود ترجمه صوتی مکارم شیرازی, دانلود ترجمه فارسی قران با صدای کبیری, دانلود قران صوتی برای موبایل, دانلود قران در خواب, دانلود قران صوتی شبیه آلبوم صوتی معجزه, دانلود معجزه قران, دانلود قران صوتی, دانلود کتاب صوتی قران, دانلود کتاب صوتی قران با ترجمه فارسی, دانلود کتاب صوتی قران با ترجمه آیه به آیه فارسی, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای مشاری العفاسی, ترجمه مکارم با صدای کبیری, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای شاطری, ترجمه گویای قران با صدای کبیری, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای سعد الغامدی, ترجمه مکارم با صدای اسماعیل قادر پناه, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای سعد غامدی, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای شهریار پرهیزکار, دانلود قران صوتی ترتیل با صدای شهریار پرهیزگار, ترتیل قران با صدای خلیفه الطنیجی, ترجمه فولادوند با صدای هدایت فر, ترجمه گویای قران فولادوند با صدای هدایت فر, تجوید با صدای عبدالباسط، ترجمه مکارم با صدای کبیری, دانلود صوتی کل قرآن به صورت یکجا با معنی, قرآن صوتی با ترجمه گویا, قرآن کریم صوتی, دانلود قران با ترجمه, دانلود قران صوتی عبدالباسط با ترجمه فولادوند, دانلود ترجمه صوتی قران با صدای کبیری, , دانلود قران صوتی به همراه ترجمه فارسی آیه به آیه, دانلود آثار مشاری العفاسی، عبدالباسط محمد عبدالصمد، سعد الغامدی، خلیفه الطنیجی، پرهیزگار، شاطری، کبیری, lahvd hguthsd، ufnhgfhsx lpln ufnhgwln، sun hgyhlnd، ogdti hgxkd[d، \vidc"hv، ahxvd، :fdvd, lahvd hguthsd، ufnhgfhsx lpln ufnhgwln، sun hgyhlnd، ogdti hgxkd[d، mvidc'hv، ahxvd، :fdvd, دانلود صوت صوت قرآن با ترجمه گویا آیه به آیه, فایل صوتی, صدا, فول آلبوم, ام پی تری, دانلود رایگان, خرید, پی سی دانلود, پی 30 دانلود, با لینک مستقیم, آئودیو, ترافیک نیم بها, مجانی, داونلود, دانلد, تورنت, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, w,j rvhk fh jv[li ",dh hdi fi hdi, w,j rvhk fh jv[li ',dh hdi fi hdi,quran, فولادوند, قران, قران با ترجمه صوتی, قران صوتی, مکارم شیرازی, مشاری العفاسی, هدایت فر, کبیری, پرهیزگار, خلیفه الطنیجی, سعد الغامدی, شاطری, عبدالباسط, Religious, Quran, دانلود قران صوتی به همراه ترجمه فارسی آیه به آیه,
2023-01-30
22:18:15

دانلود قران صوتی به همراه ترجمه فارسی آیه به آیه

📁 دسته بندیقران
💾 حجم فایل1550 + 2310 + 1380 + 976 + 478 + 524 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1400/2/4
📊 تعداد دانلود1,019,835
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها