دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید با تفکیک سوره

دانلود تلاوت کل قرآن کریم با صدای عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید

عبدالباسط محمد عبدالصمد در سال ۱۹۲۷ در روستای المزاعزه یکی از توابع شهر ارمنت در استان قنا در جنوب مصر به دنیا آمد.
نسب خانوادگی وی از هورامی های مهاجری است که به هنگام لشکر کشیهای صلاح الدین ایوبی به همراه وی به تعدادکثیری از ترکیه به مصر مهاجرت کردند. پدرش عبدالصمد یکی از مدرّسین حفظ و تجوید قرآن کریم بود. عبدالباسط در ۶ سالگی به مکتب القران در ارمنت رفت. در ۱۰ سالگی حافظ کل قرآن شد. پس از اینکه عبدالباسط به سن ۱۲ سالگی رسید از هر شهر و روستا در استان قنا و مخصوصاً از جانب اصفون المطاعنه دعوت‌هایی به سوی او روانه شد، چراکه گواهی استاد سلیم که به عبدالباسط اعطا شده بود نقطه اطمینان همه مردم بود.

او در سال ۱۹۵۰ در مراسمی که بر پا شده بود رفت. در آن مجلس یکی از نزدیکان عبدالباسط از مسئولین مجلس اجازه خواست تا او ۱۰ دقیقه‌ای را به تلاوت بپردازد. عبدالباسط آیاتی از سوره احزاب را تلاوت کرد واین تلاوت عبدالباسط ۱٫۵ ساعت ادامه پیدا کرد و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت. در سال ۱۹۵۱ عبدالباسط به رادیو مصر رفت. او پس از به دست آوردن شهرتی که در طول چند ماه بدست آورده بود به قاهره مهاجرت کرد. با ملحق شدن اوبه رادیو استقبال مردم در مصر برای خرید گیرنده‌های رادیوئی زیاد شد و در اکثر خانه‌ها گسترش یافت.
زمانی که اسرائیل هنوز فلسطین را اشغال نکرده بود وی به دعوت مسلمانان آن دیار به فلسطین مسافرت کرد و در محل مسجدالاقصی سوره اسراء را تلاوت نمود. وقتی فلسطین اشغال شد، او دائماً از این موضوع اظهار ناراحتی می کرد و نسبت به آنچه که وی ظلم رفته بر فلسطین می نامید ابراز انزجار می نمود و آرزو داشت که بار دیگر بتواند به مسجدالاقصی برود و خاطرات گذشته را تجدید کند و اگر هم خود نتوانست، فرزندانش پا به فلسطین گذاشته و در مسجدالاقصی به تلاوت قرآن بپردازند.
عبدالباسط درروز ۳۰ نوامبر ۱۹۸۸ در اثر بیماری دیابت و سرطان کبد درگذشت.

پی سی دانلود به مناسبت ماه مبارک رمضان تلاوت کل قران کریم به صورت تجوید* با صدای مانگار  عبدالباسط را برای اولین بار در بین کلیه سایت های ایرانی با بالاترین کیفیت تقدیم شما می نماید:

*تجوید: تجوید در لغت به معنی تکمیل، تحسین و نیکو گردانیدن است و در اصطلاح به قواعد و دستورهایی گفته می‌شود که به نیکو خواندن قرآن کمک می‌کنند. در تجوید به نحوهٔ صحیح ادای حروف از مخارجشان و نیز صفات آوایی هر حرف به تنهایی و یا در کنار حروف دیگر پرداخته می‌شود.

کلمات کلیدی: دانلود قرائت کل قران با صدای عبدالباسط, دانلود تجوید کل قران با صدای عبدالباسط, دانلود فایل های صوتی قران با صدای عبدالباسط, دانلود روخوانی قران با صدای عبدالباسط, دانلود قران با صوت ماندگار عبدالباسط, دانلود تلاوت کل قرآن با صوت عبدالباسط به تفکیک سوره, دانلود تلاوت کامل قران عبدالواسط, دانلود ترتیل کل قران کریم با صدای عبدالباسط, قران با صدای عبدالواسط, دانلود تلاوت کل قرآن کریم با صدای عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید سوره به سوره, Abdul Basit Abdus Samad full album collection, شذیعم ذشسهف شذیعس سشپشی, شذیعم ذشسهف شذیعس سشئشی, Download Abdul Basit Abdus Samad [Mujawwad], New, Full Album, Audio, mp3, Direct Download Link, DDL, Buy, Usnet, Torrent, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n w,j hik' hgf,l jvhki, شذیعم ذشسهف شذیعس سشپشی [پعتشصصشی], شذیعم ذشسهف شذیعس سشئشی [ئعتشصصشی], دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید با تفکیک سوره, دانلود آثار عبدالباسط محمد عبدالصمد, ufnhgfhsx lpln ufnhgwln, ufnhgfhsx lpln ufnhgwln, دانلود صوت تلاوت کل قرآن کریم با صدای عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید, فایل صوتی, صدا, فول آلبوم, ام پی تری, دانلود رایگان, خرید, پی سی دانلود, پی 30 دانلود, با لینک مستقیم, آئودیو, ترافیک نیم بها, مجانی, داونلود, دانلد, تورنت, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, jgh,j :g rvhk :vdl fh wnhd ufnhgfhsx lpln ufnhgwln fi w,vj j[,dn, jgh,j :g rvhk :vdl fh wnhd ufnhgfhsx lpln ufnhgwln fi w,vj j[,dn,quran, قران, قرائت, ترتیل, Religious, Quran, دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید با تفکیک سوره,
2015-11-22
20:05:02

دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت عبدالباسط محمد عبدالصمد به صورت تجوید با تفکیک سوره

🎧 نامAbdul Basit Abdus Samad [Mujawwad]
📁 دسته بندیقران
💾 حجم فایل3348.4 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1393/4/17
📊 تعداد دانلود1,821,442
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها