دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر با تفکیک ۳۰ جزء

دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر با تفکیک ۳۰ جزء

تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر

یکی از مراتب تلاوت قرآن کریم تحدیر می باشد. تحدیر به معنای سرعت گرفتن و از سراشیبی به پائین آمدن می‌باشد که مستلزم ازدیاد سرعت است. در اصطلاح قرائت، عبارت است از خواندن قرآن با سرعت زیاد همراه با رعایت احکام تجوید. در مجموعه حاضر تحدیر کل قرآن کریم با صدای استاد معتز آقایی که قاری، حافظ و داور ممتاز و بین المللی و کارشناس قرآنی صدا و سیما می باشد گردآوری شده است.

از قرائت به شیوه تحدیر معمولاً در ماه رمضان که می خواهند هر جز قران را در یک روز و به صورت سریع بخوانند استفاده می برند.

مشخصات

نام خواننده:استاد معتز آقایی
فرمت صوتی: MP3
حجم فایل: 460 مگابایت
تاریخ انتشار: 09:18 - 1395/3/31 | 2016.06.20
منبع: پی سی دانلود / www.p30download.ir
امتیاز: 4.5 Star(s) 4.5/5

توجه

سایت پی سی دانلود تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید.

کلمات کلیدی: دانلود تحدیر کل قرآن کریم با صدای استاد معتز آقایی, دانلود تحدیر قرآن, دانلود تحدیر, دانلود تلاوت قرآن با صدای معتز آقایی, دانلود اموزش تحدیر خوانی قرآن, قران مجید،قران کریم, دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر با تفکیک ۳۰ جز, دانلود آثار استاد معتز آقایی, hsjhn lujc hrhdd, hsjhn lujc hrhdd, دانلود صوت تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر, فایل صوتی, صدا, فول آلبوم, ام پی تری, دانلود رایگان, خرید, پی سی دانلود, پی 30 دانلود, با لینک مستقیم, آئودیو, ترافیک نیم بها, مجانی, داونلود, دانلد, تورنت, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, jgh,j :g rvhk :vdl fh rvhmj hsjhn lujc hrhdd fi w,vj jpndv, jgh,j :g rvhk :vdl fh rvhئj hsjhn lujc hrhdd fi w,vj jpndv,quran, قران, تحدیر, Religious, Quran, دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر با تفکیک ۳۰ جزء,

لینک دانلود:
https://p30download.ir/fa/entry/65443

دانلود تلاوت کل قرآن کریم با قرائت استاد معتز آقایی به صورت تحدیر با تفکیک ۳۰ جزء

دسته بندیقران
حجم فایل460 مگابایت
تاریخ بروزرسانی1395/3/31
تعداد دانلود50,455
هزینه دانلودرایگان