اطلاعیه در رابطه با ترافیک داخلی نیم بها برای سایت های داخل ایران

با توجه به سیاست جدید دولت در جهت کاهش تعرفه دسترسی به سایت های ایرانی، تمامی شرکت های تامین کننده اینترنت، ملزم هستند ترافیک سایت هایی که در داخل ایران میزبانی می شوند را حداقل به صورت نیم بها محاسبه نمایند. ولی ممکن است برخی از شرکت های اینترنتی به صورت سلیقه و با در نظر گرفتن منافع شرکتی خود، از اعمال این قانون در محاسبه ترافیک مصرفی کاربران تخطی کنند.

به اطلاع کلیه کاربران می رسانیم که سایت پی سی دانلود و کلیه سرورهای دانلود آن از سال ها قبل در داخل ایران میزبانی می شوند و امکان دانلود و محاسبه ترافیک به صورت نیم بها برای کلیه کاربران از سوی شرکت های تامین کننده وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی سرور های پی سی دانلود:
با کلیک بر روی هر IP می توانید موقعیت مکانی سرور های پی سی دانلود را مشاهده کنید.

p30download.ir => 5.144.130.116
cdna.p30download.ir => 5.144.134.4


توجه داشته باشید:
-
برای اینکه تعرفه ترافیک برای شما به صورت نیم بها محاسبه گردد و فایل ها با حداکثر سرعت دانلود شوند، در هنگام دانلود فیلترشکن و یا VPN خود را غیر فعال کنید.
- چنانچه لینک دانلود به صورت مستقیم از سایت سازنده باشد (لینک هایی که با cdna.p30download.ir شروع نمی شوند)، تعرفه دانلود به صورت تمام بها محاسبه می شود.

کاربر گرامی ضمن در نظر گرفتن شرایط فوق، در صورتی که همچنان تعرفه دانلود از لینک های دانلود سایت برای شما با نرخ بین المللی محاسبه می شود. لطفاً با مراجعه به سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات در این نشانی نسبت به گزارش و شکایت این موضوع اقدام نمایید.

نوع شکایت: مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت: عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی