دانلود PrintFab Pro XL v1.23 - نرم افزار بهبود کیفیت پرینت تصاویر با تطبیق رنگ های طبیعی

دانلود نرم افزار PrintFab

نرم افزار PrintFab با هدف بهبود کیفیت چاپ در اختیار کاربران قرار گرفته و به گونه ای طراحی شده است که چاپ های متعادل و با رنگ های طبیعی تولید کند. البته باز هم می توانید میزان روشنایی، کنتراست، درخشندگی رنگ ها و ... را به صورت جداگانه و به دلخواه خود تنظیم کنید. PrintFab کمک می کند رنگ ها را با دقت بالایی مدیریت کرده و تطبیق دهید. ابزار های ویرایشی مختلفی برای برش یا جابجایی محتوای صفحات، حذف یا اضافه کردن صفحات جدید و ... نیز در نرم افزار ارائه شده است. علاوه بر این می توانید بخش هایی از محتوای صفحات را جدا کرده و در یک صفحه جدید با یکدیگر ترکیب کنید. این کار برای استفاده در هنگام چاپ صفحات وب که در آن ها ممکن است بخواهید تبلیغات یا دکمه های نویگیشن را حذف کنید، مناسب است. قبل از ارسال طرح نهایی به چاپگر می توانید پیش نمایش آن را مشاهده و بررسی کنید و در صورت لزوم تنظیمات چاپ را تأیید یا تغییر دهید.

اگر یک عکس را بر روی پرینتر های مختلف چاپ کنید، متوجه خواهید شد که نتایج بدست آمده یکسان نیستند و رنگ های کاملاً متفاوتی را نشان می دهند! یکی از دلایل این امر این است که هر درایور با توسعه ویژگی هایی مانند کنتراست و اشباع رنگ و ... سعی می کند نتایج چاپ را زیباتر کند. با این حال کاربران حرفه ای تر ممکن است از تعادل رنگ، گرادیانت های رنگی و ایجاد تفاوت های ظریف در چاپ راضی نباشند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PrintFab Pro XL:
- رنگ ها و پرینت های کالیبره شده
- تطبیق رنگ برای کاغذ و جوهر
- مدیریت دقیق رنگ ها
- مشاهده پیش نمایش طرح نهایی چاپ جهت بررسی و تأیید یا تغییر تنظیمات
- امکان مقیاس بندی، کراپ و جابجایی محتوای صفحه
- حذف یا اضافه کردن صفحات
- جدا کردن قطعاتی از صفحات مختلف و ترکیب آن ها در یک صفحه جدید
- و ...

دانلود PrintFab Pro XL v1.23 - نرم افزار بهبود کیفیت پرینت تصاویر با تطبیق رنگ های طبیعی

💿 نام نرم افزارPrintFab
📌 شماره نسخهv1.23
📁 دسته بندیپرینتر و اسکنر
💾 حجم فایل30 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1403/4/19
📊 تعداد دانلود10,697
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️

سوالات متداول

نرم افزار PrintFab چیست؟

نرم افزار افزایش کیفیت پرینت

آخرین ورژن نرم افزار PrintFab را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود نرم افزار PrintFab به طور رایگان و با ترافیک نیم بها (در ایران) روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار PrintFab چگونه است؟

راهنمای نصب نرم افزار PrintFab در این صفحه درج شده است.

کلمات کلیدی PrintFab : ZEDOnet GmbH, نرم افزار افزایش کیفیت پرینت, تنظیم رنگ تصاویر در پرینتر, افزایش کیفیت پرینت چاپ, مدیریت رنگ ها در پرینت تصاویر, ایجاد تعادل رنگی در پرینت تصاویر, ایجاد رنگ های طبیعی در پرینت تصاویر, چاپ تصاویر با رنگ های طبیعی, چاپ تصاویر با کیفیت بالا, پرینت تصاویر با کیفیت بالا, ZEDOnet GmbH full software collection, ظثیخدثف لپذا, ظثیخدثف لئذا,دانلود PrintFab Pro XL نرم افزار بهبود کیفیت پرینت تصاویر با تطبیق رنگ های طبیعی, How to crack PrintFab , طریقه/روش/راهنمای کرک, Torrent/Usnet/Buy, Setup, Install, دانلود رایگان نرم افزار, P30Download, Danlod/Danload/Donload, nhkg,n kvl htchv, Download PrintFab Software, for windows, Trial, last Version/Edition, New Version, Update, Free Full Licensed, Repacked, Direct Download Link (DDL), Crack, Get PrintFab , Keygen, Patch, Serial, Portable, برنامه PrintFab 1.23, The printing solution for perfectionists For high printing demands, حقهدفبشذ , حقهدفبشذ ,خرید PrintFab , به روز ترین ورژن, آخرین ورژن, آخرین نسخه, جدیدترین ورژن, جدیدترین نسخه, 1.23, داونلود/دانلد/تورنت نرم افزار افزایش کیفیت پرینت , تحميل, دریافت, دانلود پرینت فاب پرو ایکس ال v1.23 - نرم افزار بهبود کیفیت پرینت تصاویر با تطبیق رنگ های طبیعی, پی سی, پی 30, سافت ور, تریال, سوفت ور, مجانی,
2024-07-09
07:56:57