نرم افزار های برگزیده

Help

دانلود Altium NEXUS v5.6.1 Build 11 x64 - آلتیوم نکسوس، نرم افزار طراحی چابک مدارات الکترونیکی برای گروه‌ها

دانلود Altium NEXUS v5.6.1 Build 11 x64 - آلتیوم نکسوس، نرم افزار طراحی چابک مدارات الکترونیکی برای

نکسوس ۵

Altium NEXUS محصول جدید شرکت Altium یک نرم افزار طراحی PCB بر اساس توسعه نرم افزاری چابک (Agile) است. Altium یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه نرم افزارهای تخصصی مهندسی الکترونیک است که بیشتر با نرم افزار Altium Designer شناخته می‌شود. یکی از محصولات جدید و نوین این شرکت، بسته Altium NEXUS است. این نرم افزار بر پایه طراحی گروهی ساخته شده و به مهندسان این امکان را می‌دهد تا به صورت گروهی بر روی پروژه‌ها کار کنند؛ در واقع یک پنل مبتنی بر همکاری وجود دارد که در آن افراد مختلف می‌توانند به صورت تعاملی با یکدیگر به طراحی شماتیک، چهارچوب، MCAD و بردهای چندلایه پرداخته و در نهایت به شما گزارشی می‌دهد که چرا، کی و به وسیله چه کسی تصمیمات طراحی گرفته شده است. این همکاری گروهی مبتنی بر توسعه نرم افزار چابک یا Agile باعث افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و پیشرفت پیوسته سیستم می‌شود.

- جریان‌های کاری قابل تنظیم
NEXUS Process Manager یک مجموعه‌ای از قالب‌های از پیش تعیین شده برای جریان‌های کاری رایج مانند شروع پروژه، درخواست قطعه و بازبینی طراحی ارائه می‌کند. این فرآیندها می‌توانند به راحتی مطابق با نیاز شما و با استفاده از ویرایش‌گر گرافیکی، متناسب شوند. جریان‌های کاری جدید می‌توانند از ابتدا و با رویکرد Drag & Drop سریع و آسان ساخته شوند.

- مدیریت کتابخانه
نکسوس شامل یک کتابخانه قطعات قابل تنظیم با محتوای استاندارد می‌شود. شما می‌توانید به راحتی قطعات، ردپا (Footprint)، علائم و مدل‌های خود را برای به اشتراک‌گذاری بین گروه‌کاری، تیم یا کل شرکت با کنترل دسترسی بر پایه کاربر (User) و نقش (Role) ساخته یا وارد نرم افزار کنید.

- مدیریت داده‌های طراحی
نکسوس یک تعادل بین خلاقیت و کنترل برای شرکت‌ها و پروژه‌ها شامل افراد مختلف برقرار می‌کند. در واقع یک سیستمی وجود دارد که طی آن قبل از این که طراحی‌های PCB به سایر قسمت‌های شرکت منتقل شوند، بایستی توسط طراحان مورد بازبینی و تأیید گردند.

- سازگاری با Altium Designer
نکسوس و Altium Designerکاملاً با هم سازگاری دارند و می‌توانند به صورت همکاری داخلی یا خارجی با یکدیگر تعامل داشته باشند. نکسوس همچنین قابلیت سازگاری کامل با سرور مبتنی بر Altium Vault را داراست.

- یکپارچگی MCAD
نکسوس قادر است تا به PTC Creo و SolidWorks متصل گردد. همچنین با بهره‌گیری از تکنولوژی طراحی سه‌بعدی Altium همکاری با طراحان MCAD بسیار ساده و یکپارچه خواهد بود. این قابلیت امکان همکاری مهندسان مکانیک و الکترونیک را به صورت همزمان فرآهم می‌کند تا طراحی‌های الکترونیکی با دیدگاه‌های مکانیکی در تناسب و هارمونی باشند. این امر باعث کاهش چشم‌گیر بازطراحی می‌شود.

- یکپارچگی PLM
نکسوس همچنین قادر است تا محتوای طراحی را در Arena PLM و PTC Windchill منتشر کرده و به جریان‌های کاری سازمانی متصل گردد. نکسوس قادر است تا افراد غیر مهندسی را وارد پروژه کرده و مطابق با زیرساخت توسعه محصول شرکت شما، متناسب گردد.

- همکاری به صورت بازبینی و علامت‌گذاری
- نکسوس ابزاری بر پایه وب ارائه می‌کند که در آن قادر خواهید بود بدون دانلود یا نصب ابزار اضافی و تنها با یک مرورگر وب با دیگران تعامل داشته باشید. قسمت‌های خاصی از یک پروژه را علامت‌گذاری کرده، نظر بدهید یا سوال بپرسید. این امر باعث تعامل بیشتر و ساده بین افراد تیم می‌شود.

- مبتنی بر تکنولوژی ابری
قابلیت‌های مختلف Server-side نکسوس برای مدیریت داده، مدیریت فرآیند و همکاری به صورت ایمن در Cloud میربانی می‌شوند. این قابلیت باعث ساده‌سازی نصب و کاهش هزینه نگه‌داری سیستم طراحی PCB می‌شود. این قابلیت‌ها به واسطه یک Client دسک‌تاپ ارائه شده که به سرویس‌های ابری نکسوس متصل می‌شود. این امر باعث بهینه‌سازی پاسخ‌گویی نرم افزار در موقعیت‌های سنگین طراحی PCB برای گرافیک و I/O می‌شود.

NEXUS v5 Screenshot 1 NEXUS v5 Screenshot 2 NEXUS v5 Screenshot 3 NEXUS v5 Screenshot 4 NEXUS v5 Screenshot 5

کلمات کلیدی: circuit design, altium, mcad, nexus, pcb design, plm, نکسوس, نرم افزار Altium NEXUS, نرم افزار مهندسی, پی‌ال‌ام, آلتیوم, طراحی مدار, طراحی مدارات الکترونیکی, مهندسی الکترونیک, مهندسی مکانیک, طراحی با اصول مکانیکی, طراحی مکانیکی, طراحی برد الکترونیکی, نرم افزار طراحی PCB, Altium Limited full software collection, شمفهعپ مهپهفثی, شمفهعئ مهئهفثی,How to crack, طریقه، روش و راهنمای کرک, Buy, Usnet, Setup, Install, Torrent, دانلود Altium NEXUS 5 آلتیوم نکسوس، نرم افزار طراحی چابک مدارات الکترونیکی برای گروه‌ها, دانلود نرم افزار NEXUS v5, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n kvl htchv, Download NEXUS v5 Software, for windows, Trial, Edition, New, Last Version, 5.6.1 Build 11, Update, Full Licensed, Free License, Cracked, Repacked, altium, circuit design, mcad, nexus, pcb design, plm, نکسوس, نرم افزار Altium NEXUS, نرم افزار مهندسی, پی‌ال‌ام, آلتیوم, طراحی مدار, طراحی مدارات الکترونیکی, Direct Download Link, DDL, Medicine, Crack, Get, Agile PCB Design For Teams, Keygen, Patch, Serial, Portable, دثطعس ر5, دثطعس ر5, دانلود نرم افزار های شرکت آلتیوم لیمیتد, hgjd,l gdldjn, hgjd,l gdldjn, خرید, بهترین نرم افزار, به روز ترین, آخرین, جدیدترین نسخه, k:s,s ۵, k:s,s ۵, اموزش راهنمای نصب, نهایی, ورژن جدید, 5.6.1 Build 11, داونلود, دانلد, تورنت, طراحی چابک PCB برای تیم‌ها, یوزنت, تحميل, ڈاؤن لوڈ, دریافت, دانلود نرم افزار نکسوس ۵, برای ویندوز, فول لایسنس, شماره سریال, رایگان, کرک, کیجن, پچ, پرتابل, دانلود آلتیوم نکسوس v5.6.1 Build 11 x64 - آلتیوم نکسوس، نرم افزار طراحی چابک مدارات الکترونیکی برای گروه‌ها, لایسنس رایگان, پی سی, پی 30, برنامه, با لینک مستقیم, 2d-design, 3d-design, CAD, Science, طراحی دو بعدی, طراحی سه بعدی, طراحی مهندسی, مهندسی، علم و دانش, سافت ور, آپدیت, ترافیک نیم بها, تریال, سوفت ور, مجانی, دانلود Altium NEXUS v5.6.1 Build 11 x64 - آلتیوم نکسوس، نرم افزار طراحی چابک مدارات الکترونیکی برای گروه‌ها,

لینک دانلود:
https://p30download.ir/fa/entry/95204