دانلود PrivaZer Pro v4.0.74 - حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم

دانلود PrivaZer Pro v4.0.74 - حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم

پریوایزر

هر بار استفاده از سیستم باعث می‌شود تا مقداری اطلاعات اضافی و بدون کاربرد مانند Cache مرورگر‌ها و فایل‌های موقتی (Temporary) در کامپیوتر باقی بمانند و بعد از مدتی این اطلاعات روی هم انباشته شده و هم حجم فضای هارد را می‌گیرند و هم باعث کندی سیستم می‌شوند؛ از همین جهت پاکسازی و نگهداری سیستم به طور منظم یکی از ضروریات استفاده از کامپیوتر است تا سیستم کند نشده و مانند روز اول کار کند.

PrivaZer یک نرم افزار نوین در امر پاکسازی سیستم بوده و با معرفی شیوه‌ای جدید در این زمینه باعث شده تا در مدت زمان اندک محبوبیت بسیار زیادی کسب کند؛ این برنامه قادر است تا تمامی فایل‌های اضافی و بدون کاربرد را در سیستم جستجو کرده و آن‌ها را به صورت مطمئن حذف کند و از کند شدن ویندوز و برنامه‌ها جلوگیری کند.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار PrivaZer:
- جستجو و پاک سازی اطلاعات اضافی و بدون کاربرد از سیستم.
- قابلیت جستجو و پاک سازی Registry ویندوز.
- قابلیت تخلیه و پاک سازی حافظه RAM کامپیوتر.
- حذف دائمی فایل‌ها از سیستم با پشتیبانی بیش از 10 روش استاندارد.
- حذف دائمی اطلاعات پاک شده از روی هارد.
- قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات حذف شده و Registry ویندوز. 
- قابلیت پاک سازی فلش‌های USB و هارد های External و قابل حمل.
- قابلیت پاک سازی دستگاه‌های MP3 Player و iPod و حافظه‌های Memory Card.
- پشتیبانی از تمامی نسخه‌های ویندوز.
- کم حجم، سبک و دارای رابط کاربری آسان.

اما وجه تمایز و برتری این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه چیست؟
- پاک سازی فضای آزاد هارد دیسک به شیوه‌ی هوشمند
هر دفعه که ما یک فایل را از سیستم خود حذف می‌کنیم، در ظاهر این اطلاعات حذف شده ولی عملاً این اطلاعات به راحتی قابل بازگردانی است، چرا که هنوز آثار و ردپاهای آن‌ در لایه‌های زیرین هارد پنهان شده است.
به همین علت نرم افزارهای زیادی قابلیتی را معرفی کردند که در آن فضای آزاد هارد یا همان Free Space چندین بار رونویسی و مجدداً حذف می‌شود و تکرار این امر سبب می‌شود تا دسترسی به اطلاعات حذف شده قبلی و اولیه تقریباً غیر ممکن و در عمل فایل اصلی برای همیشه حذف گردد.
مشکلی که در این نرم افزارها وجود دارد آن است که این گونه برنامه‌ها بدون هیچ دقت و یا جستجویی این کار را انجام داده و تمام فضای آزاد هارد را پاکسازی می‌کنند، در صورتی که ممکن است قسمت زیادی از هارد دست نخورده باشد که این امر سبب می‌شود تا مدت زمان زیادی طول کشیده و عملاً کار بیهوده‌ای انجام شود.
این برنامه با قابلیت جستجو هوشمند ابتدا تمام فضای آزاد هارد را مورد بررسی قرار داده و فقط قسمت‌هایی از هارد را پاک سازی می‌کند که قبلاً در آن جا اطلاعاتی وجود داشته است تا امکان بازگردانی فایل‌های حذف شده ممکن نباشد که این کار باعث می‌شود تا سرعت عملکرد برنامه بسیار بالا رود و از نوشتن بیهوده اطلاعات بر روی هارد جلوگیری گردد.

- پشتیبانی از استاندارد های بین المللی برای حذف دائمی فایل‌ها
این نرم افزار جزء معدود نرم افزارهایی است که از اکثر استاندارد های بین المللی برای حذف دائمی فایل‌ها استفاده می‌کند.
برای حذف دائمی و همیشگی فایل‌ها یک سری روش‌ها و استانداردهایی وجود دارد تا توسط آن‌ها فایل حذف شده دیگر امکان بازگردانی ندارد و اطلاعات برای همیشه حذف می‌گردند، این روش‌ها بر اساس نحوه جایگزینی اطلاعات و تعداد عملیات پاک سازی تقسیم بندی می‌شوند و این برنامه دست کاربر را در انتخاب نوع روش حذف فایل‌ها باز می‌گذارد.
استانداردی که معمولاً برای حذف دائمی فایل‌ها پیشنهاد می‌شود روش استاندارد وزارت دفاع آمریکا است که با نام USA DoD 5220.22-M Department of Defence شناخته می‌شود، این روش در وزارت دفاع آمریکا برای حذف اطلاعات سری و محرمانه کاربرد دارد، امنیت این روش نسبت به مدت زمانی که طول می‌کشد تا عملیات انجام شود بسیار مناسب است.

- جنبه امنیتی این نرم افزار
اهمیت بالای امنیت اطلاعات و حریم خصوصی در فضای مجازی و سیستم‌های کامپیوتری برای همگان غیر قابل انکار است و در این چند ساله شدیداً بر روی این مورد تاکید می‌شود و سوالی که همیشه مطرح می‌شود آن است که چطور می‌توان از فایل‌های خود حراست کرد و یا پس از نابودی آن‌ها فرد دیگری به اطلاعات ما دسترسی پیدا نکند؟
تمام سایت‌هایی که ما بازدید می‌کنیم، اطلاعاتی که توسط کار با برنامه‌های مختلف بر روی سیستم نوشته می‌شود و بسیاری از اطلاعات شخصی دیگر از جمله اطلاعاتی هستند که شخصی بوده و هیچ کدام از ما دوست نداریم که فرد دیگری به آن‌ها دسترسی پیدا کند از همین جهت برای حذف دائمی آن‌ها نیاز به یک روش خاصی است.
پاکسازی عمیق و همیشگی اطلاعات (Wipe) یکی از بهترین روش‌ها برای نابودی فایل‌های شخصی و اطلاعات مهم ما است طوری که بعد از حذف دیگر امکان بازگردانی آن‌ها وجود ندارد.
با استفاده مکرر از این برنامه و حذف فایل‌های موقتی، اضافی و بدون کاربرد در واقع امنیت حریم خصوصی خود را در مقابل دیگران بالا می‌برید چرا که هیچ کسی دیگر امکان بازگردانی اطلاعات شخصی شما را ندارد.
شما همچنین می‌توانید یک فایل و پوشه خاص را به صورت جداگانه حذف دائمی و خیالتان را از بازگردانی آن‌ها توسط فرد دیگر راحت کنید.

- جنبه بهینه سازی سیستم
با حذف مرتب فایل‌های اضافی و بدون کاربرد از سیستم در واقع سرعت سیستم خود را بالا می‌برید و نرم افزارها و ویندوز همانند روز اول کار خواهند کرد.
برای مثال حافظه ذخیره مرورگرها که Cache نامیده می‌شود نه تنها شامل اطلاعات مهم و خصوصی است، بلکه حجم بالایی را از سیستم اشغال کرده و در طولانی مدت سرعت مرورگر را می‌گیرد؛ با پاک سازی مرتب این گونه فایل‌ها هم امنیت حریم خصوصی شما تامین می‌شود و هم سرعت مرورگر افزایش پیدا کرده و مانند روز اول عمل خواهد کرد.

- پشتیبانی از دستگاه‌ها مختلف
طیف دستگاه‌های پشتیبانی شده توسط این نرم افزار بسیار گسترده بوده و فقط محدود به کامپیوتر نمی‌شود.
این برنامه به خوبی از انواع انواع هارد های External، حافظه‌های USB، انواع MP3 Player ها مانند iPod و حافظه‌های Memory Card پشتیبانی می‌کند و برای هر کدام یک سیستم پاک سازی منحصر به فردی طراحی کرده است.
این نرم افزار با پشتیبانی از ابزار شبکه و Networking مناسب کاربران سازمان‌های بزرگ و بهینه سازی سیستم‌ها در ابعاد وسیع نیز می‌باشد. 

- سبک، کم حجم و قابل حمل
این برنامه با این همه قابلیت کمتر از 7 مگابایت حجم دارد و منابع بسیار کمی از سیستم را اشغال می‌کند و همچنین می‌تواند به صورت قابل حمل یا Portable استفاده شود؛ این برنامه از تمامی نسخه‌های ویندوز پشتیبانی می‌کند و دارای محیط کاربری ساده و زیبا است.

Privazer Screenshot 1Privazer Screenshot 2Privazer Screenshot 3Privazer Screenshot 4Privazer Screenshot 5

Privazer

PrivaZer can effectively find and eliminate traces of your computer activities that compromise your privacy. The application can scan such sensitive areas as Internet navigation history, instant-messaging, indexing, and download lists. What is more, it can find those traces not only on local hard disks but also on external storage devices, pen drives, media players, and network locations. Fortunately, you will not need to have much computer experience to use this tool: a wizard-like interface will take you step by step through the cleaning process. Thus, such decisions as type of scan (including in-depth, Internet activities, old files, software use, Registry modifications and USB history scans) require practically no effort on your part. For example, after choosing an in-depth scan, you are prompted to pick a device and the areas to inspect. Other practical operations the application can automate are deleting old files and wiping the contents of your Recycle Bin. Moreover, the application is not only easy to use but also pleasant to the eye. 
More info (open/close)

سیستم مورد نیاز نرم افزار Privazer

OS: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10, 11 32bits & 64bits

مشخصات

شرکت سازنده: Goversoft LLC Link to
نام انگلیسی: Privazer
شماره نسخه: v4.0.74
نام فارسی: پریوایزر
حجم فایل: 12.5 مگابایت
تاریخ انتشار: 14:13 - 1402/3/13 | 2023.06.03
منبع: پی سی دانلود / www.p30download.ir
امتیاز: 3.5 Star(s) 3.5/5

کلمات کلیدی: Goversoft LLC, PrivaZer, Delete folder, Prevent recovery, File Remover, Delete file, File deleter, نرم افزار حذف دائمی فایل ها, پاکسازی هارددیسک, حذف دائمی, نرم افزار حذف مطمئن فایل ها, حذف غیرقابل برگشت, نرم افزارPrivaZer, نرم افزار حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم, پاکسازی سیستم, پاک سازی فضای هارد دیسک, Goversoft LLC full software collection, لخرثقسخبف ممز, لخرثقسخبف ممز,How to crack, طریقه، روش و راهنمای کرک, Buy, Usnet, Setup, Install, Torrent, دانلود PrivaZer حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم, دانلود نرم افزار Privazer, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n kvl htchv, Download Privazer Software, for windows, Trial, Edition, New, Last Version, 4.0.74, Update, Free Full Licensed, Repacked, Delete file, Delete folder, File deleter, File Remover, Goversoft LLC, Prevent recovery, PrivaZer, نرم افزار حذف مطمئن فایل ها, نرم افزار حذف دائمی فایل ها, پاکسازی هارددیسک, حذف دائمی, حذف غیرقابل برگشت, Direct Download Link, DDL, Medicine, Crack, Get, It cleans and removes unwanted traces of your past activities , Keygen, Patch, Serial, Portable, برنامه, حقهرشظثق, حقهرشظثق, خرید, بهترین نرم افزار, به روز ترین, آخرین, جدیدترین نسخه, \vd,hdcv, mvd,hdcv, اموزش راهنمای نصب, نهایی, ورژن جدید, 4.0.74, داونلود, دانلد, تورنت, حذف فعالیت های گذشته، و فایل های ناخواسته از سیستم, تحميل, دریافت, دانلود نرم افزار پریوایزر, برای ویندوز, فول لایسنس, شماره سریال, رایگان, کرک, کیجن, پچ, پرتابل, دانلود پریوازر v4.0.74 - حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم, لایسنس رایگان, پی سی, پی 30, برنامه, با لینک مستقیم, Optimizer, Registry Tools, Secure Cleaning, بهینه ساز, ابزار رجیستری, حذف ایمن اطلاعات, سافت ور, آپدیت, ترافیک نیم بها, تریال, سوفت ور, مجانی,

لینک دانلود:
https://p30download.ir/fa/entry/97427/

2023-06-03
14:14:00

دانلود PrivaZer Pro v4.0.74 - حذف مطمئن فایل‌های اضافی از سیستم

💿 نام نرم افزارPrivazer
📌 شماره نسخهv4.0.74
📁 دسته بندیبهینه ساز
💾 حجم فایل12.5 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1402/3/13
📊 تعداد دانلود17,064
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️