قبل استفاده از خدمات سایت پی سی دانلود شما می بایستی شرایط زیر را پذیرفته باشید:

1- دانلود و استفاده از فایل های سایت، نیازمند دانش و مهارتی خاص است که هیچ ارتباطی با سطح تحصیلات و یا رده بندی سنی شما ندارد، ممکن است شما کارشناس رشته نرم افزار باشید و همچنان نیاز به آموختن آن داشته باشید و ممکن است سطح تحصیلات شما ابتدایی باشد و از آنها کامل اطلاع داشته باشید برای استفاده از محتوای سایت فقط کافی است آن را فرا بگیرید، ما در پی سی دانلود همواره سعی کرده ایم این موارد را در سایت به زبان ساده آموزش دهیم، لذا چنانچه شما در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، قبل از دانلود هر فایلی راهنمایی هایی این صفحه را بخوانید.

2- محتوا هایی که بر روی سایت در طی 18 سال گرد آوری شده است هر یک شرایط و حداقل های استفاده خود را می طلبد، به عنوان مثال بازی/نرم افزاری که 15 سال پیش روی سایت قرار گرفته است ممکن است در حال حاضر بر روی ویندوز و یا سخت افزارهای نسل جدید اجرا نشود! و یا نرم افزار/بازی های جدید ممکن است بر روی سخت افزار قدیمی شما اجرا نشود و این موضوع خارج از اختیار پی سی دانلود هست، ما سعی کرده ایم سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز را در توضیحات قرار دهیم لذا قبل از دریافت هر فایلی نسبت به سازگاری آن با محیط اجرای خودتان اطمینان لازم را کسب کنید.

3- فایل های که برای دانلود قرار داده شده است چندین بار تست شده است ولی احتمال دارد بنا به اتفاقات و خطاهایی که در سخت افزار/نرم افزار های نگهداری فایل ها در طی سال ها صورت می پذیرید دچار آسیب شوند در این گونه موارد پی سی دانلود با در نظر گرفتن فرم "گزارش خرابی" سعی در تشخیص سریع و رفع عیب آنها را دارد.

4- پی سی دانلود برای گردآوری محتوا، نگهداری، به روز رسانی سایت و ارائه سرویس دانلود رایگان ماهیانه هزینه بالایی را پرداخت می کند این هزینه ها بخشی از طریق حمایت کننده (اسپانسر) های سایت و بخشی از طریق نمایش تبلیغات و فروشگاه سایت تامین می شود و پی سی دانلود از دانلود مستقیم کاربران هیچ نفعی نمی برد.
توضیح اینکه: برخی از کاربران زمانی که فایلی را دریافت می کنند و به هر دلیل موفق به استفاده از آن نمی شوند، دچار تصور غلطی می شوند که با هر بار دانلود از سایت، نفعی عاید ما می شود و با همین هدف ما به صورت عمدی فایل های خراب را روی سایت قرار می دهیم تا به واسطه آن کسب در آمد داشته باشیم و یا میخواهیم بعد از دانلود ناموفق کاربر را مجبور به خرید آن کنیم که با توجه به توضیحات بالا، برداشت غلطی هست.

5- کلیه حقوق مادی و معنوی فایل های مختلف اعم از نرم افزار، بازی، کتاب و ... که بر روی سایت قرار می گیرند، متعلق به پدید آورنده های آن می باشد، پی سی دانلود با هدف دستیابی کاربران ایرانی به محتواهایی که به دلیل مشکل عدم دسترسی و یا تحریم ها قابل تهیه برای ایرانیان داخل کشور نمی باشد و تنها به منظور استفاده های آموزشی و غیر تجاری آنها را منتشر می کند، چنانچه شما از محتوایی به هر نحو استفاده تجاری می کنید برای حمایت از صاحب اثر ملزم هستید، پس از طی دوره آزمایشی، آن را از صاحب اثر به صورت رسمی خریداری نمایید.

6- در رابطه با استفاده از محتواهایی که شامل قانون کپی رایت بین المللی می باشد، کاربران موظف به استفاده از آنها بر اساس قوانین کشور محل سکونت خود هستند و همچنین کاربرانی که جنبه شرعی آن برایشان حائز اهمیت است باید مطابق فتوای مرجع تقلید خود عمل نمایند.

7- پی سی دانلود صرفاً معرفی و منتشر کننده محتوا می باشد و مسئولیتی در رابطه با عملکرد و پشتیبانی آن ندارد، به عنوان مثال اگر نرم افزاری دانلود و استفاده نمودید و عملکرد آن دارای اشکال هست شرکت تولید کننده آن مسئول پشتیبانی عملکرد نرم افزار هست و توجه داشته باشید تا زمانی که شما نرم افزاری را به صورت رسمی از تولید کننده خریداری نکرده باشید امکان استفاده از خدمات پشتیبانی را نخواهید داشت به همین دلیل چنانچه از نرم افزاری در مکان هایی که با داده های مهم سر و کار دارند قرار است استفاده کنید، برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی در مواقع ضروری و همچنین دریافت منظم آپدیت های نرم افزار (که با هدف رفع اشکال ارائه می شوند) حتماً باید آن را به صورت رسمی از تولید کننده خریداری کنید همچنین از اطلاعات مهم خود قبل از استفاده از هر نرم افزاری حتماً نسخه پشتیبان تهیه کنید.

8- مسئولیت استفاده به هر نحو از محتوا های سایت به عهده دریافت کننده می باشد و پی سی دانلود مسئولیتی در رابطه با اینکه اشخاص برای چه هدفی از آن استفاده می کنند، را ندارد.

9- مسئولیت خدمات و سایت های معرفی شده در بنر های تبلیغاتی درج شده در سایت پی سی دانلود بر عهده مدیران سایت مقصد بنر تبلیغاتی می باشد و چنانچه شما قصد خرید کالا و استفاده از خدمات سایت های تبلیغ شده را دارید باید ابتدا اطمینان لازم را کسب کنید.

10- سایت پی سی دانلود به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده توسط سایت محفوظ است و برای استفاده از متون و تصاویر درج شده در پی سی دانلود نیاز به کسب اجازه قبلی به صورت کتبی و با هماهنگی پی سی دانلود هست.

شرایط استفاده از وب سایت، ممکن است در هر زمان مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط جارى در زمان منظور مطلع شوید.