دانلود VovSoft URL Extractor v2.4 - نرم افزار استخراج URL های موجود در فایل ها و پوشه ها

دانلود نرم افزار URL Extractor

گاهی نیاز پیدا می کنیم که تمام آدرس لینک های (URL) موجود در فایل یا پوشه ها را بصورت یکجا جمع آوری کنیم. اگر بخواهیم برای پیدا کردن و جمع آوری لینک ها، فایل ها و پوشه ها را تک تک بررسی کنیم و بصورت دستی آدرس ها را در آوریم، زمان زیادی نیاز داریم و حتی ممکن است بطور کامل تمام لینک ها را پیدا نکنیم. خوشبختانه Vovsoft URL Extractor می تواند به شما کمک کند تا با صرف زمان اندکی تمام لینک ها را دریافت کنید.
نرم افزار Vovsoft URL Extractor یکی از بهترین نرم افزارهایی است که می تواند آدرس صفحات وب http و https را جمع آوری کند. می توانید همه URL ها را در چند ثانیه استخراج و بازیابی کنید. پس از نصب ، می توانید برنامه را شروع کرده و تقریباً بلافاصله جستجوی لینک ها را شروع کنید. شما فقط باید مسیری که فایل ها/پوشه های موردنظر در آن قرار دارند را تعیین کنید، زیرا برنامه می تواند بقیه کارها را به خوبی انجام دهد.

این نرم افزار کل پوشه را برای یافتن فایل هایی که دارای URL هستند اسکن می کند و همه آنها را در پنجره اصلی خود نمایش می دهد و به شما امکان می دهد تا فهرستی که از لینک ها ایجاد شده است را ذخیره کنید.
همه گزینه های تعبیه شده در رابط کاربری واضح و ساده هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پوشه ای را که می خواهید برنامه تجزیه و تحلیل کند انتخاب کرده و دکمه "Start" را فشار دهید. Vovsoft URL Extractor همچنین دارای ماسک فایل و پشتیبانی از عبارات معمولی است که به شما در فیلتر کردن فایل ها و URL ها کمک می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار VovSoft URL Extractor:
- استخراج تمام URL های موجود در فایل ها و پوشه ها
- تهیه فهرستی از لینک های موجود در یک سند/پوشه
- رابط کاربری ساده با منو ها و کلید های واضح
- استخراج نام میزبان (hostnames)
- استخراج نام دامنه (domain names)
- حذف موارد تکراری
- و ...

دانلود VovSoft URL Extractor v2.4 - نرم افزار استخراج URL های موجود در فایل ها و پوشه ها

💿 نام نرم افزارURL Extractor
📌 شماره نسخهv2.4
📁 دسته بندیابزار اینترنت
💾 حجم فایل6 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1403/4/18
📊 تعداد دانلود5,611
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️

سوالات متداول

نرم افزار URL Extractor چیست؟

URL Extractor یکی از بهترین نرم افزارها برای گرفتن آدرس لینک ها از فایل ها است

آخرین ورژن نرم افزار URL Extractor را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود نرم افزار URL Extractor به طور رایگان و با ترافیک نیم بها (در ایران) روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار URL Extractor چگونه است؟

راهنمای نصب نرم افزار URL Extractor در این صفحه درج شده است.

کلمات کلیدی URL Extractor: VOVSOFT, Web crawler, Crawler, URL collector, URL extractor, نرم افزار استخراج URL ها, یو آر ال, ابزار اینترنت, استخراج آدرس لینک, نرم افزار جمع آوری آدرس ها از اینترنت, نرم افزار جمع آوری یو آر ال, استخراج آدرس های URL, ابزار اینترنت, جمع آوری لینک های موجود در یک URL, جمع آوری آدرس های URL موجود در یک دامین خاص, VovSoft full software collection, رخرسخبف, رخرسخبف,دانلود VovSoft URL Extractor نرم افزار استخراج URL های موجود در فایل ها و پوشه ها, How to crack URL Extractor, طریقه/روش/راهنمای کرک, Torrent/Usnet/Buy, Setup, Install, دانلود رایگان نرم افزار, P30Download, Danlod/Danload/Donload, nhkg,n kvl htchv, Download URL Extractor Software, for windows, Trial, last Version/Edition, New Version, Update, Free Full Licensed, Repacked, Direct Download Link (DDL), Crack, Get URL Extractor, Keygen, Patch, Serial, Portable, برنامه URL Extractor 2.4, URL Extractor is one of the best software for Grabbing links from files, عقم ثطفقشزفخق, عقم ثطفقشزفخق,خرید URL Extractor, به روز ترین ورژن, آخرین ورژن, آخرین نسخه, جدیدترین ورژن, جدیدترین نسخه, 2.4, داونلود/دانلد/تورنت URL Extractor یکی از بهترین نرم افزارها برای گرفتن آدرس لینک ها از فایل ها است , تحميل, دریافت, دانلود یوآرال اکسترکتور v2.4 - نرم افزار استخراج URL های موجود در فایل ها و پوشه ها, پی سی, پی 30, سافت ور, تریال, سوفت ور, مجانی,
2024-07-08
09:40:57