دانلود Thinkbox Krakatoa MY v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 for Maya 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای د

دانلود نرم افزارکراکاتوا ام وای / Krakatoa MY

Krakatoa MY نام یک پلاگین قدرتمند برای نرم افزار مایا (MAYA) است که شما می توانید با استفاده از این پلاگین افکت های حرفه ای بسازید. شما به کمک این نرم افزار می توانید به ایجاد آتش، دود و انفجارهای کاملا شبیه به واقعیت و حرفه ای، و افکت های کاملا حرفه ای را بر اساس ذرات را در محیط نرم افزار مایا بسازید. در بین تمام پلاگین هایی که به منظور توسعه و رندرینگ سیستم‌های ذره‌ای در بازار وجود دارد، Krakatoa یک پلاگین کاملا متفاوت است. Krakatoa یک موتور رندرینگ و پردازش داده‌های ذره‌ای است که در اینجا منظور از ذره همان Particle ها می باشند. کاربرانی که با این پلاگین قدرتمند آشنایی ندارند، حتماً می‌پرسند که موتورهای رندرینگ قدرتمندی وجود دارند که به سادگی Particle systems ها را رندر می کنند، پس Krakatoa چه کاربردی دارد؟
در جواب باید بگوییم که Krakatoa یک ابزار قدرتمند به منظور تولید و کار با داده‌های عظیم ذره‌ای است. این محصول قرار است که در زمانی که به تعداد بسیار زیادی ذره نیاز داشتید به کمک شما بیاید. در حقیقت Krakatoa مرکزیت داده‌های Particle است. شما می توانید به راحتی در هر نرم‌افزار یا برنامه ای، سیستم ذره‌ای خود را شبیه سازی کنید، سپس به یکی از سه نرم‌افزار 3ds max ،Maya و یا cinema 4D انتقال داده و توسط Krakatoa میلیون ها ذره به شبیه سازی انجام شده اضافه کنید، اصلاح کنید و چندین ویرایشگر بروی آن اعمال کنید، و در نهایت رندر نمایید. از این رو است که Krakatoa یک ابزار متفاوت است. زیرا پلی بین تمامی نرم‌افزارها و پلاگین های ذره‌ای خواهد بود.

Krakatoa دارای دو هسته مرکزی است. یکی هسته پردازشی و دیگری هسته رندرینگ. هسته پردازشی در حقیقت محاسبات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. افزایش حجم ذره ها، ویرایش ها، تغییر زمان حرکتی، پوشش و ... . هسته رندرینگ نیز وظیفه مشخص کردن نحوه رندرینگ ذرات را به عهده دارد. به عنوان مثال می توانید ذرات را به صورت نقطه، نوار، خط و یا با حجم های Voxel رندر نمایید.
Krakatoa برای کار نیاز به یک ورودی دارد. این ورودی می تواند از هر جایی تأمین شود. یکی از مهمترین و قدرتمندترین ابزارهای شبیه سازی سیستم‌های ذره‌ای و مایعات نرم‌افزار RealFlow است. این نرم‌افزار را همگان می‌شناسد و از قابلیت‌های آن با خبر هستند. فرض می کنیم که شما تصمیم دارید که یک شبیه سازی خاص را در این نرم‌افزار پیاده‌سازی کنید. بعد از انجام عملیات با تعداد مشخصی ذره، قصد دارید که به منظور نهایی شدن کار حجم پردازش را افزایش دهید. به عنوان مثال یک گردباد را شبیه سازی کرده‌اید اما به دلیل محدودیت‌های زمانی و سخت افزاری نمی توانید بیش از 1 میلیون ذره را در شبیه سازی realflow دخالت دهید. اینجاست که Krakatoa به عنوان یک پلاگین بی رقیب وارد خواهد شد. شما بعد از شبیه سازی، صحنه خود را به یکی از نرم افزارهای ذکر شده انتقال می‌دهید که در نتیجه این اطلاعات، ورودی Krakatoa را تشکیل خواهند داد. حال می توانید با استفاده از قابلیت‌های بسیار قدرتمند این نرم افزار، ویرایش های مورد نظر را به روی ذرات انجام دهید و در نهایت رندر کنید.

در حال حاضر Krakatoa دارای پسوند هایی است. به عنوان مثال Krakatoa MX پلاگین این برنامه برای 3ds max و Krakatoa MY نسخه Maya و Krakatoa C4D هم که مشخصاً برای نرم‌افزار Cinema 4D و در نهایت Krakatoa SR که به معنای Stand-alone است و به صورت مستقل و بدون نیاز به نرم‌افزار خاصی اجرا می شود. نسخه های مایا و سینِما 4d و SR بر روی هر دو سیستم عامل Apple OSX و Windows اجرا می‌شوند و نسخه 3ds Max فقط بروی ویندوز قابل اجراست.
این محصول تماماً از قدرت CPU استفاده می کند بنابراین نیاز به کارت گرافیک خاصی برای اجرای آن نخواهید داشت. یکی از بهترین قابلیت‌های Krakatoa این است که از تمام توان پردازنده استفاده می کند. بسیاری از برنامه‌های گرافیک سه بعدی و شبیه سازها نمیتوانند از تمام توان پردازنده بهره مند شوند. حتماً بارها مشاهده کرده‌اید که در زمان پردازش های سنگین و شبیه سازیها، فقط چند هسته از تمام هسته ها زیر بار پردازش می‌روند و مابقی آن ها در حالت بیکار هستند. اما Krakatoa از تمام هسته های پردازنده به خوبی استفاده می کند.
هدف اصلی و اولیه Krakatoa افزایش حجم ذرات بوده و هست. شما می توانید میلیون‌ها و میلیاردها ذره را به سادگی پردازش کنید در حالی که Krakatoa مدیریت بسیار دقیق و کاملی بروی حافظه مصرفی در زمان کار و رندر خواهد داشت. بیشتر تصاویری که از حجم های عظیم Particle systems مشاهده میکنید توسط Krakatoa پردازش شده است. این محصول واقعاً در کار خود خبره است و یکی از بهترین گزینه برای ساخت صحنه‌های عظیم دود، آتش، گردو غبار، ذرات معلق و حتی موضوعات solid است. Krakatoa دارای یک محیط Node-Based به نام Magma برای اعمال دستورات و تغییرات مورد نظر است.
Krakatoa یکی از استادان Caching ذرات است. کافی است که چندین بار پردازش های تکراری را انجام دهید تا متوجه شوید که این نرم‌افزار با چه قدرتی کار می کند. در آخرین نسخه از این محصول می توانید ذرات بدست آمده از سیستم LIDAR را نیز به عنوان ورودی داده‌ها مورد استفاده قرار دهید. جالب تر از آن اینکه Krakatoa در حال حاضر مو و پشم را نیز جز ورودی های خود قبول می کند و شما می توانید حجم Hair های شبیه سازی شده در محیط را به طرز معجزه آسایی افزایش دهید. شما می توانید در این محیط به راحتی تغییرات و ایده‌های خود را اعمال کنید و از قدرت آن لذت ببرید. این محیط یکی از نقاط قوت Krakatoa است. قابلیت‌های و سادگی کار با Node ها می تواند سرعت تنظیمات شما را بسیار افزایش دهد.

قابلیت های کلیدی پلاگین Krakatoa MY:
- دارای دو هسته مرکزی شامل هسته پردازشی و هسته رندرینگ
- برای گزینه برای ساخت صحنه‌های عظیم دود، آتش، گردو غبار، ذرات معلق و ...
- دارای محیط Node-Based برای اعمال دستورات و تغییرات مورد نظر
- استفاده از تمامی ظرفیت CPU برای رفع نیاز به کارت گرافیک ویژه
- انتقال طرح ها به سه نرم‌افزار 3ds max ،Maya و یا cinema 4D
- و ...

دانلود Thinkbox Krakatoa MY v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 for Maya 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا

💿 نام نرم افزارKrakatoa MY
📌 شماره نسخهvv2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0
📁 دسته بندیپلاگین گرافیکی
💾 حجم فایل43+ 48.21 + 22.9 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1401/1/16
📊 تعداد دانلود11,600
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️

سوالات متداول

نرم افزار Krakatoa MY چیست؟

ساخت و رندر افکت های حرفه ای در مایا

آخرین ورژن نرم افزار Krakatoa MY را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود نرم افزار Krakatoa MY به طور رایگان و با ترافیک نیم بها (در ایران) روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار Krakatoa MY چگونه است؟

راهنمای نصب نرم افزار Krakatoa MY در این صفحه درج شده است.

کلمات کلیدی Krakatoa MY: Autodesk Maya, render, rendering, plugin, rendering plugin, Maya, effect, Krakatoa, Thinkbox, نرم افزار, پلاگین, افکت, مایا, رندر, رندرینگ, جلوه های ویژه, موشن گرافیک, اتودسک مایا, اتودسک, Autodesk, دانلود Krakatoa MY, دانلود پلاگین Krakatoa MY, دانلود پلاگین برای مایا, دانلود پلاگین مایا, پلاگین مایا, پلاگین رندر برای مایا, پلاگین رندرینگ در مایا, افکت گذاری در مایا, پلاگین افکت گذاری در مایا, Thinkbox full software collection, فاهدنذخط, فاهدنذخط, دانلود Krakatoa MY پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا, How to crack Krakatoa MY, طریقه/روش/راهنمای کرک Krakatoa MY, Torrent/Usnet/Buy Krakatoa MY, Setup Krakatoa MY, Install Krakatoa MY, دانلود رایگان نرم افزار Krakatoa MY, P30Download Krakatoa MY, Danlod/Danload/Donload Krakatoa MY, nhkg,n kvl htchv Krakatoa MY, Download Krakatoa MY Software, Krakatoa MY for windows, Krakatoa MY Trial, Krakatoa MY last Version/Edition, Krakatoa MY New Version, Krakatoa MY Update, Krakatoa MY Free Full Licensed, Krakatoa MY Repacked, Krakatoa MY Direct Download Link (DDL), Krakatoa MY Crack, Get Krakatoa MY, Krakatoa MY Keygen, Krakatoa MY Patch, Krakatoa MY Serial, Krakatoa MY Portable, برنامه Krakatoa MY, v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0, Autodesk Maya, Krakatoa, Maya, plugin, Plugin For Maya, rendering, rendering plugin, Thinkbox, موشن گرافیک, پلاگین Krakatoa, پلاگین Maya, پلاگین مایا, اتودسک مایا, جلوه های ویژه, رندرینگ, Volumetric Particle Rendering, Manipulation and Management Toolkit Plug-in for Autodesk Maya, نقشنشفخش پغ, نقشنشفخش ئغ, خرید Krakatoa MY, به روز ترین ورژن Krakatoa MY, آخرین ورژن Krakatoa MY, آخرین نسخه Krakatoa MY, جدیدترین ورژن Krakatoa MY, جدیدترین نسخه Krakatoa MY, دانلود نرم افزار های شرکت تین باکس, jdk fh:s, jdk fh:s, خرید کراکاتوا ام وای, به روز ترین نسخه کراکاتوا ام وای, آخرین نسخه کراکاتوا ام وای, آخرین ورژن کراکاتوا ام وای, جدیدترین نسخه کراکاتوا ام وای, اموزش راهنمای نصب کراکاتوا ام وای, نسخه نهایی کراکاتوا ام وای, ورژن جدید کراکاتوا ام وای, :vh:hj,h hl ,hd, :vh:hj,h hl ,hd,v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0, داونلود/دانلد/تورنت ساخت و رندر افکت های حرفه ای در مایا, تحميل, دریافت, دانلود نرم افزار کراکاتوا ام وای با ترافیک نیم بها, برنامه کراکاتوا ام وای, برای ویندوز کراکاتوا ام وای, فول لایسنس کراکاتوا ام وای, شماره سریال کراکاتوا ام وای, دانلود رایگان کراکاتوا ام وای با لینک مستقیم, کرک کراکاتوا ام وای, کیجن کراکاتوا ام وای, پچ کراکاتوا ام وای, کراکاتوا ام وای پرتابل, کراکاتوا ام وای بدون نیاز به نصب, لایسنس رایگان کراکاتوا ام وای, آپدیت کراکاتوا ام وای, دانلود تین باکس کراکاتوا ام وای v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 برای مایا 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا, پی سی, پی 30, بهترین Plugin, بهترین نرم افزار پلاگین گرافیکی, سافت ور, تریال, سوفت ور, مجانی,
2022-04-05
11:39:06