دانلود Thinkbox Krakatoa MY v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 for Maya 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا

دانلود Thinkbox Krakatoa MY v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 for Maya 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای د

کراکاتوا ام وای

Krakatoa MY نام یک پلاگین قدرتمند برای نرم افزار مایا (MAYA) می باشد که شما می توانید با استفاده از این پلاگین افکت های حرفه ای بسازید. شما به کمک این نرم افزار می توانید به ایجاد آتش، دود و انفجارهای کاملا شبیه به واقعیت و حرفه ای، و افکت های کاملا حرفه ای را بر اساس ذرات را در محیط نرم افزار مایا بسازید. در بین تمام پلاگین هایی که به منظور توسعه و رندرینگ سیستم‌های ذره‌ای در بازار وجود دارد، Krakatoa یک پلاگین کاملا متفاوت می باشد. Krakatoa یک موتور رندرینگ و پردازش داده‌های ذره‌ای می باشد که در اینجا منظور از ذره همان Particle ها می باشند. کاربرانی که با این پلاگین قدرتمند آشنایی ندارند، حتماً می‌پرسند که موتورهای رندرینگ قدرتمندی وجود دارند که به سادگی Particle systems ها را رندر می کنند، پس Krakatoa چه کاربردی دارد؟
در جواب باید بگوییم که Krakatoa یک ابزار قدرتمند به منظور تولید و کار با داده‌های عظیم ذره‌ای می باشد. این محصول قرار است که در زمانی که به تعداد بسیار زیادی ذره نیاز داشتید به کمک شما بیاید. در حقیقت Krakatoa مرکزیت داده‌های Particle می باشد. شما می توانید به راحتی در هر نرم‌افزار یا برنامه ای، سیستم ذره‌ای خود را شبیه سازی کنید، سپس به یکی از سه نرم‌افزار 3ds max ،Maya و یا cinema 4D انتقال داده و توسط Krakatoa میلیون ها ذره به شبیه سازی انجام شده اضافه کنید، اصلاح کنید و چندین ویرایشگر بروی آن اعمال کنید، و در نهایت رندر نمایید. از این رو است که Krakatoa یک ابزار متفاوت می باشد. زیرا پلی بین تمامی نرم‌افزارها و پلاگین های ذره‌ای خواهد بود.

Krakatoa دارای دو هسته مرکزی است. یکی هسته پردازشی و دیگری هسته رندرینگ. هسته پردازشی در حقیقت محاسبات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. افزایش حجم ذره ها، ویرایش ها، تغییر زمان حرکتی، پوشش و ... . هسته رندرینگ نیز وظیفه مشخص کردن نحوه رندرینگ ذرات را به عهده دارد. به عنوان مثال می توانید ذرات را به صورت نقطه، نوار، خط و یا با حجم های Voxel رندر نمایید.
Krakatoa برای کار نیاز به یک ورودی دارد. این ورودی می تواند از هر جایی تأمین شود. یکی از مهمترین و قدرتمندترین ابزارهای شبیه سازی سیستم‌های ذره‌ای و مایعات نرم‌افزار RealFlow می باشد. این نرم‌افزار را همگان می‌شناسد و از قابلیت‌های آن با خبر هستند. فرض می کنیم که شما تصمیم دارید که یک شبیه سازی خاص را در این نرم‌افزار پیاده‌سازی کنید. بعد از انجام عملیات با تعداد مشخصی ذره، قصد دارید که به منظور نهایی شدن کار حجم پردازش را افزایش دهید. به عنوان مثال یک گردباد را شبیه سازی کرده‌اید اما به دلیل محدودیت‌های زمانی و سخت افزاری نمی توانید بیش از 1 میلیون ذره را در شبیه سازی realflow دخالت دهید. اینجاست که Krakatoa به عنوان یک پلاگین بی رقیب وارد خواهد شد. شما بعد از شبیه سازی، صحنه خود را به یکی از نرم افزارهای ذکر شده انتقال می‌دهید که در نتیجه این اطلاعات، ورودی Krakatoa را تشکیل خواهند داد. حال می توانید با استفاده از قابلیت‌های بسیار قدرتمند این نرم افزار، ویرایش های مورد نظر را به روی ذرات انجام دهید و در نهایت رندر کنید.

در حال حاضر Krakatoa دارای پسوند هایی می باشد. به عنوان مثال Krakatoa MX پلاگین این برنامه برای 3ds max و Krakatoa MY نسخه Maya و Krakatoa C4D هم که مشخصاً برای نرم‌افزار Cinema 4D و در نهایت Krakatoa SR که به معنای Stand-alone می باشد و به صورت مستقل و بدون نیاز به نرم‌افزار خاصی اجرا می شود. نسخه های مایا و سینِما 4d و SR بر روی هر دو سیستم عامل Apple OSX و Windows اجرا می‌شوند و نسخه 3ds Max فقط بروی ویندوز قابل اجراست.
این محصول تماماً از قدرت CPU استفاده می کند بنابراین نیاز به کارت گرافیک خاصی برای اجرای آن نخواهید داشت. یکی از بهترین قابلیت‌های Krakatoa این است که از تمام توان پردازنده استفاده می کند. بسیاری از برنامه‌های گرافیک سه بعدی و شبیه سازها نمیتوانند از تمام توان پردازنده بهره مند شوند. حتماً بارها مشاهده کرده‌اید که در زمان پردازش های سنگین و شبیه سازیها، فقط چند هسته از تمام هسته ها زیر بار پردازش می‌روند و مابقی آن ها در حالت بیکار هستند. اما Krakatoa از تمام هسته های پردازنده به خوبی استفاده می کند.
هدف اصلی و اولیه Krakatoa افزایش حجم ذرات بوده و هست. شما می توانید میلیون‌ها و میلیاردها ذره را به سادگی پردازش کنید در حالی که Krakatoa مدیریت بسیار دقیق و کاملی بروی حافظه مصرفی در زمان کار و رندر خواهد داشت. بیشتر تصاویری که از حجم های عظیم Particle systems مشاهده میکنید توسط Krakatoa پردازش شده است. این محصول واقعاً در کار خود خبره است و یکی از بهترین گزینه برای ساخت صحنه‌های عظیم دود، آتش، گردو غبار، ذرات معلق و حتی موضوعات solid می باشد. Krakatoa دارای یک محیط Node-Based به نام Magma برای اعمال دستورات و تغییرات مورد نظر می باشد.
Krakatoa یکی از استادان Caching ذرات است. کافی است که چندین بار پردازش های تکراری را انجام دهید تا متوجه شوید که این نرم‌افزار با چه قدرتی کار می کند. در آخرین نسخه از این محصول می توانید ذرات بدست آمده از سیستم LIDAR را نیز به عنوان ورودی داده‌ها مورد استفاده قرار دهید. جالب تر از آن اینکه Krakatoa در حال حاضر مو و پشم را نیز جز ورودی های خود قبول می کند و شما می توانید حجم Hair های شبیه سازی شده در محیط را به طرز معجزه آسایی افزایش دهید. شما می توانید در این محیط به راحتی تغییرات و ایده‌های خود را اعمال کنید و از قدرت آن لذت ببرید. این محیط یکی از نقاط قوت Krakatoa می باشد. قابلیت‌های و سادگی کار با Node ها می تواند سرعت تنظیمات شما را بسیار افزایش دهد.

قابلیت های کلیدی پلاگین Krakatoa MY:
- دارای دو هسته مرکزی شامل هسته پردازشی و هسته رندرینگ
- برای گزینه برای ساخت صحنه‌های عظیم دود، آتش، گردو غبار، ذرات معلق و ...
- دارای محیط Node-Based برای اعمال دستورات و تغییرات مورد نظر
- استفاده از تمامی ظرفیت CPU برای رفع نیاز به کارت گرافیک ویژه
- انتقال طرح ها به سه نرم‌افزار 3ds max ،Maya و یا cinema 4D
- و ...

Krakatoa MY Screenshot 1Krakatoa MY Screenshot 2Krakatoa MY Screenshot 3

Krakatoa MY

Krakatoa for Autodesk Maya (also known as Krakatoa MY or KMY for short) is a volumetric particle rendering plugin inplemented using the C++ Interface to Thinkbox Software's Krakatoa renderer for Linux, Mac OSX and Microsoft Windows operating systems.

The first public Build 2.1.7.50419 was released on February 21st, 2013. Note that the release number matches the Krakatoa core renderer version shared with Krakatoa MX and Krakatoa SR. All Krakatoa implementations share the same rendering core and should produce identical, pixel-exact output given the same particle data and settings. The latest build is v2.3.0.54157 released on December 17th, 2013.

More info (open/close)

سیستم مورد نیاز نرم افزار Krakatoa MY

Thinkbox Krakatoa MY 2.10.4:
Supported Architectures : x64
Software Prerequisites   : pre-install Autodesk Maya 2019–2022


Thinkbox Krakatoa MY 2.6:
Operating Systems:
Windows
Supported Maya Versions: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

مشخصات

شرکت سازنده: تین باکس / Thinkbox Link to
نام انگلیسی: Krakatoa MY
شماره نسخه: vv2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0
نام فارسی: کراکاتوا ام وای
حجم فایل: 43+ 48.21 + 22.9 مگابایت
تاریخ انتشار: 11:39 - 1401/1/16 | 2022.04.05
منبع: پی سی دانلود / www.p30download.ir
امتیاز: 3.5 Star(s) 3.5/5

کلمات کلیدی: Autodesk Maya, render, rendering, plugin, rendering plugin, Maya, effect, Krakatoa, Thinkbox, نرم افزار, پلاگین, افکت, مایا, رندر, رندرینگ, جلوه های ویژه, موشن گرافیک, اتودسک مایا, اتودسک, Autodesk, دانلود Krakatoa MY, دانلود پلاگین Krakatoa MY, دانلود پلاگین برای مایا, دانلود پلاگین مایا, پلاگین مایا, پلاگین رندر برای مایا, پلاگین رندرینگ در مایا, افکت گذاری در مایا, پلاگین افکت گذاری در مایا, Thinkbox full software collection, فاهدنذخط, فاهدنذخط,How to crack, طریقه، روش و راهنمای کرک, Buy, Usnet, Setup, Install, Torrent, دانلود Krakatoa MY پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا, دانلود نرم افزار Krakatoa MY, P30Download, Danlod, Danload, Donload, nhkg,n kvl htchv, Download Krakatoa MY Software, for windows, Trial, Edition, New, Last Version, v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0, Update, Free Full Licensed, Repacked, Autodesk Maya, Krakatoa, Maya, plugin, Plugin For Maya, rendering, rendering plugin, Thinkbox, موشن گرافیک, پلاگین Krakatoa, پلاگین Maya, پلاگین مایا, اتودسک مایا, جلوه های ویژه, رندرینگ, Direct Download Link, DDL, Medicine, Crack, Get, Volumetric Particle Rendering, Manipulation and Management Toolkit Plug-in for Autodesk Maya, Keygen, Patch, Serial, Portable, برنامه, نقشنشفخش پغ, نقشنشفخش ئغ, دانلود نرم افزار های شرکت تین باکس, jdk fh:s, jdk fh:s, خرید, بهترین نرم افزار, به روز ترین, آخرین, جدیدترین نسخه, :vh:hj,h hl ,hd, :vh:hj,h hl ,hd, اموزش راهنمای نصب, نهایی, ورژن جدید, v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0, داونلود, دانلد, تورنت, ساخت و رندر افکت های حرفه ای در مایا, تحميل, دریافت, دانلود نرم افزار کراکاتوا ام وای, برای ویندوز, فول لایسنس, شماره سریال, رایگان, کرک, کیجن, پچ, پرتابل, دانلود تین باکس کراکاتوا ام وای v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 برای مایا 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا, لایسنس رایگان, پی سی, پی 30, برنامه, با لینک مستقیم, Plugin, پلاگین گرافیکی, سافت ور, آپدیت, ترافیک نیم بها, تریال, سوفت ور, مجانی,

لینک دانلود:
https://p30download.ir/fa/entry/66932

دانلود Thinkbox Krakatoa MY v2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0 for Maya 2014-2022 - پلاگین افکت گذاری حرفه ای در مایا

💿 نام نرم افزارKrakatoa MY
📌 شماره نسخهvv2.10.4 + v2.7.1/v2.6.0
📁 دسته بندیپلاگین گرافیکی
💾 حجم فایل43+ 48.21 + 22.9 مگابایت
📅 تاریخ به روزرسانی1401/1/16
📊 تعداد دانلود10,768
❤️ هزینه دانلودرایگان و نیم بها
💡 آموزش نصب و فعال سازی✔️
سوالات متداول
کاربرد نرم افزار Krakatoa MY چیست؟

ساخت و رندر افکت های حرفه ای در مایا

آخرین ورژن نرم افزار Krakatoa MY را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود نرم افزار Krakatoa MY به طور رایگان و با ترافیک نیم بها (در ایران) روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار Krakatoa MY چگونه است؟

راهنمای نصب نرم افزار Krakatoa MY در این صفحه درج شده است.