بازی های برگزیده

دسته بندی بخش کنسول

RSS آخرین عناوین بخش کنسول

دانلود Quantum Error PS5 - بازی خطای کوانتومی برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 322
دانلود Quantum Error PS5 - بازی خطای کوانتومی برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon

Quantum Error یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و ترسناک است که توسط شرکت TeamKill Media توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2023 برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شده است. این عنوان یک بازی با مضمون ترسناک کیهانی است که می توان آن را به صورت دید اول شخص یا سوم شخص بازی کرد. در بازی "خطای کوانتومی" بازیکنان باید یک آتش‌نشان به نام جاکوب توماس را کنترل کنند. در داستان بازی او تلاش می‌کند با مسائل مختلف در فضای بیرونی یک تأسیسات تحقیقاتی برخورد کند. بازیکنان هنگام تلاش برای نجات بازماندگان با استفاده از تجهیزات آتش نشانی باید با تروریست ها و هیولاها مبارزه کنند. کنترلرهای DualSense هنگام مواجهه با خطرات، مانند لرزش برای نشان دادن درهایی که به طور خطرناکی داغ هستند، بازخورد ارائه می دهند. بازیکنان می توانند از quintessence برای بهبود مهارت های توماس استفاده کنند، اما درخت مهارت وجود ندارد.

دانلود After Us PS5 - بازی بعد از ما برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 399
دانلود After Us PS5 - بازی بعد از ما برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon

After Us یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت Piccolo توسعه یافته و به وسیله Private Division در می 2023 برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری XS منتشر شده است. در این سفر احساسی از سوی سازندگان بازی تحسین‌شده Aise: A Simple Story، شما به تنهایی می‌توانید زندگی را به این سیاره بازگردانید. شما در نقش گایا، روح زندگی بازی می کنید و در محیط های پلتفرم خیره کننده در دنیایی انتزاعی حرکت خواهید کرد تا روح حیوانات منقرض شده را نجات دهید. این موجودات را پس از آگاهی از سرنوشت نهایی خود زنده کنید: آخرین نهنگ در زوبین، آخرین عقاب در قفس، آخرین گوزن شکار شده و موارد دیگر. در حالی که از برخورد با بلعنده‌های خطرناک و پوشیده از نفت جان سالم به در می‌برید که در جستجوی حیات باقی مانده در زمین‌های بایر پرسه می‌زنند. آخرین حیوانات مرده اند و مادر از تمام نیروی زندگی خود برای نجات روح آنها استفاده کرده است که اکنون در رگ های آنها به دام افتاده اند. تلاش گایا این است که روح هر یک از آنها را نجات دهد و آنها را به کشتی مادر بازگرداند.

دانلود VALORANT PS5 - بازی ولورنت برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 1,230
دانلود VALORANT PS5 - بازی ولورنت برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon
(1403/4/29) تغییرات:

نسخه جدید PS5 جایگزین شد!

VALORANT یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و تاکتیکال است که به صورت free-to-play و توسط شرکت Riot Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژوئن 2020 برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری XS منتشر شده است. گیم پلی بازی به صورت چندنفره در سبک اول شخص طراحی شده است. در بازی "ولورنت" بازیکن کنترل مأمور را برعهده می‌گیرد و شاهد شخصیت‌هایی که از کشورها و فرهنگ‌های متفاوت آمده‌اند خواهد بود. در حالت اصلی بازیکنان به دو تیم پنج نفره مهاجم و مدافع قرار می‌گیرند و در برابر هم به رقابت می‌پردازند. هر شخصیت توانایی مخصوص خود را دارد و یک سیستم اقتصادی برای خرید توانایی و اسلحه‌ها وجود دارد. این بازی دارای مجموعه‌ای از سلاح‌ها شامل سلاح‌های جانبی، اسلحه زیر ماشین، تفنگ، مسلسل، اسلحه حمله‌ای و تفنگ‌های تیرانداز است. بازیکنان در هر راند رقابت، یک جان بیشتر ندارد و بعد از مردن باید تا شروع راند بعدی منتظر بمانند.

دانلود The First Descendant PS5 - بازی اولین نسل برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 1,799
دانلود The First Descendant PS5 - بازی اولین نسل برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon
(1403/4/29) تغییرات:

نسخه جدید PS5 جایگزین شد!

The First Descendant یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی و ماجراجویی است که توسط شرکت NEXON توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژوئن 2024 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری XS منتشر شده است. این عنوان یک بازی تیراندازی غارتگر طراحی شده به صورت دید سوم شخص است که با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 5 طراحی شده و به لطف آن گرافیکی خارق العاده را در خود دارد. در گیم پلی بازی "اولین نسل" شما باید برای بقای بشریت مبارزه کنید و با استفاده از توانایی های منحصر به فردی که کارکتر های بازی دارنددر ماموریت های انفرادی و همکاری چند نفره شرکت کنید. تجهیزات مختلفی پیش روی شما قرار دارد و شما می توانید آنها را از طریق ماموریت های سناریویی پاکسازی در بازی یا در ماموریت های جهانی که همکاری در آنها بسیار مهم است و نبرد با باس های بزرگ به دست آورید. بازیکن در بازی تبدیل به یک Descendant می شود و به او ماموریت داده می شود تا برای بقای انسان ها و محافظت از "قاره انگریس" با مهاجمان مبارزه کند. بازیکن می‌تواند با قوی‌تر شدن از طریق ماموریت‌ها و داستان‌های مختلف، داستانی دیدنی را تجربه کند تا در نهایت راز Descendants را کشف کند.

دانلود XDefiant PS5 - بازی ایکس دیفاینت برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 2,491
دانلود XDefiant PS5 - بازی ایکس دیفاینت برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon
(1403/4/29) تغییرات:

نسخه جدید PS5 جایگزین شد!

XDefiant یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و طراحی شده به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Ubisoft San Francisco توسعه یافته و به وسیله Ubisoft در می 2024 برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری XS منتشر شده است. این بازی که قبلا با نام Tom Clancy's XDefiant قرار بود منتشر شود یک بازی ویدئویی تیراندازی رایگان است و Multiplayer است که برای ساخت ان از گیم پلی عناوین محبوبی همچون Tom Clancy's Rainbow Six الهام گرفته شده است. این بازی دارای دسته ها و کلاس های مختلف است که هر کدام دارای توانایی ها و سلاح های منحصر به فرد خود هستند. مکان های نقشه بر اساس مکان های بازی چندین عنوان Ubisoft هستند. بازیکنان در مسابقات چند نفره تیمی و سریع در نقشه‌ها و حالت‌های بازی مختلف شرکت می‌کنند. در گیم پلی بازی "ایکس دیفاینت" شاهد سلاح ها متنوع و گرافیکی خارق العاده خواهید بود که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

دانلود Naraka: Bladepoint PS5, XBOX ONE X/S - بازی ناراکا: بلیدپوینت برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس وان X/S

  • بازدید: 7,261
دانلود Naraka: Bladepoint PS5, XBOX ONE X/S - بازی ناراکا: بلیدپوینت برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس و
Console support Xbox One X-S icon PS5 icon
(1403/4/29) تغییرات:

نسخه جدید PS5 جایگزین شد!

Naraka: Bladepoint یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و آنلاین بتل رویال است که توسط شرکت 24 Entertainment توسعه یافته و به وسیله NetEase Games Montreal در ژوئن 2023 برای پلفترم های ایکس باکس سری X/S و پلی استیشن 5 منتشر شده است. در این بازی حداکثر 60 بازیکن با یکدیگر مبارزه می کنند تا آخرین نفر زنده مانده و ایستاده باشند. این بازی شامل نبردهای جذاب با الهام از هنرهای رزمی است و دارای یک سیستم مبارزه سنگ-کاغذ-قیچی می باشد. در گیم پلی بازی "ناراکا: بلیدپوینت" شاهد زرادخانه‌های وسیعی از سلاح‌ها خواهید بود که می توانید از آنها برای بنرد با دشمنان و ازبین بردن آن ها استفاده نمایید. هر قهرمانی که در بازی وجود دارد دارای مهارت‌ها و استعدادهای منحصربه‌فردی است که امکان سفارشی‌سازی متناسب با سبک بازی شما را فراهم می‌کند. در حالت انفرادی، بازیکنان به تنهایی بازی می کنند، در حالی که در حالت سه نفره، بازیکنان بازی را با دو عضو دیگر در همان تیم شروع می کنند تا در بازی به رقابت بپردازند. بازیکنان شخصیت هایی با مجموعه مهارت های مختلف، به نام قهرمانان، را برای بازی انتخاب می کنند.

دانلود The Texas Chain Saw Massacre PS5 - بازی قتل عام اره زنجیری تگزاس برای پلی استیشن 5

  • بازدید: 2,344
دانلود The Texas Chain Saw Massacre PS5 - بازی قتل عام اره زنجیری تگزاس برای پلی استیشن 5
Console support PS5 icon
(1403/4/29) تغییرات:

نسخه جدید PS5 جایگزین شد!

The Texas Chain Saw Massacre یک بازی ویدئویی در سبک اکشن است که توسط شرکت Sumo Digital توسعه یافته و به وسیله Gun Interactive در آگوست 2023 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S منتشر شده است. این عنوان یک بازی ترسناک بقا نامتقارن است که بر اساس فیلمی به همین نام در سال 1974 ساخته شده است. بازی چهار قربانی را نشان می دهد که سعی می کنند از خانواده آدمخوارها فرار کنند قبل از اینکه آنها را بگیرند و بکشند. داستان بازی "قتل عام اره زنجیری تگزاس" حول محور آنا فلورس و دوستان دانشگاهی اش می چرخد که به دنبال خواهر گمشده اش، ماریا، در نزدیکی شهر خیالی نیوت، تگزاس می گردند. این گروه در نهایت توسط خانواده Slaughter، گروهی از دیوانگان آدمخوار دستگیر می شوند. بازیکنان یک مسابقه را با بر عهده گرفتن نقش یکی از اعضای خانواده یا یک قربانی شروع می‌کنند که در مجموع سه عضو خانواده و چهار قربانی در مجموع هفت بازیکن در هر مسابقه قابل بازی هستند. هر نقشه دارای یک تغییر روز و شب است که نور و جو را تغییر می دهد. یک ویژگی ثابت در هر نقشه زیرزمینی است که همه قربانیان و Leatherface مسابقه را آغاز می کنند.

کلمات کلیدی

دانلود, دانلود رایگان, دانلود لینک مستقیم, دانلود رایگان مستقیم, داونلود, دانلد, nhkg,n,