آموزش های برگزیده

Help

دانلود Udemy Typescript with React quick start - آموزش سریع تایپ اسکریپت با ری اکت

 • بازدید: 2
 • دسته: برنامه نویسی و طراحی وب
دانلود Udemy Typescript with React quick start - آموزش سریع تایپ اسکریپت با ری اکت

زبان TypeScript یک زبان متن باز و کامپایلری بوده که به آسانی کدهای شما را به جاوا اسکریپت ساده تبدیل می کند. این زبان در ابتدا توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شد، اما هم اکنون در سراسر جهان شرکت های مختلفی در توسعه آن سهیم هستند. هر کدی که بتوانید در جاوا اسکریپت بنویسید، در زبان تایپ اسکریپت نیز معتبر است.
در دوره آموزشی Udemy Typescript with React quick start با آموزش سریع تایپ اسکریپت با ری اکت اشنا خواهید شد.

دانلود Learn Blender 3D with real life project - آموزش نرم افزار بلندر

 • بازدید: 54
 • دسته: سه بعدی و انیمیشن
دانلود Learn Blender 3D with real life project - آموزش نرم افزار بلندر

Blender نرم افزاری آزاد و متن باز در زمینه گرافیک سه بعدی و طراحی مدل های سه بعدی است که در مدل سازی الگو ها، شبیه سازی مایعات، قسمت های پوستی، مفصل ها و استخون بندی کاراکترها و به حرکت درآوردن و جان دادن به اشیا درون پروژه و غیره استفاده می شود. شما میتوانید از بلندر برای ویرایش غیر خطی و ترکیب برنامه های کاربری سه بعدی، مثلا داخل بازی ها استفاده کنید. بلندر در سیستم عامل های مختلف از جمله Windows و MacOS و Linux قابل اجرا می باشد. Blender توسط زبان های برنامه نویسی C و ++C و Python نوشته شده است.
در دوره آموزشی Learn Blender 3D with real life project با آموزش نرم افزار بلندر اشنا خواهید شد.

دانلود Lynda Revit 2022 Tutorial Series - آموزش دوره های رویت 2022

 • بازدید: 43
 • دسته: مهندسی
دانلود Lynda Revit 2022 Tutorial Series - آموزش دوره های رویت 2022

رویت نرم افزار مناسبی برای مدل سازی اطلاعات ساختمان می باشد که استفاده از آن در پروژه های طراحی سبب بهبود مدل سازی ها می گردد. ویژگی های جدید و تنظیمات موجود در نرم افزار Revit استفاده از آن را در طراحی ها و مدل سازی های گوناگون آسان تر کرده است. نرم افزار رویت همچنین یک نرم افزار کاربردی برای رشته معماری می باشد که ابزار و ویژگی های موجود در این نرم افزار نیز به طور خاص برای انجام کارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان ایجاد شده اند. این ویژگی نرم افزار رویت سبب سهولت ایجاد ساختارهای پیچیده گردیده است و طراحی و مستند سازی را در مدت کوتاهی و با دقت زیاد به انجام می رساند. مدل های هوشمند ایجاد شده توسط نرم افزار رویت یک پروژه کلی را شامل می شوند و در یک فایل پایگاه داده ذخیره می گردند .
در دوره آموزشی Lynda Revit 2022 Tutorial Series با آموزش دوره های رویت 2022 اشنا خواهید شد.

دانلود Udemy Speed Control of Induction Motors using MATLAB - آموزش کنترل سرعت موتورهای القایی با متلب

 • بازدید: 115
 • دسته: مهندسی
دانلود Udemy Speed Control of Induction Motors using MATLAB - آموزش کنترل سرعت موتورهای القایی با مت

هر کسی که وارد دنیای برنامه‌نویسی یا وارد دنیای دانشگاه و محیط آکادمیک می‌شود، خواه یا ناخواه اسم متلب (MATLAB) به گوشش می‌خورد. تصور عمومی و اشتباهی که از متلب وجود دارد، این است که متلب صرفا یک ماشین حساب خیلی بزرگ است و برای محاسبات خیلی پیچیده از آن استفاده می‌شود. متلب صرفا یک ماشین حساب نیست، بلکه یک محیط برنامه‌نویسی است. متلب با سی و سی پلاس پلاس نوشته شده ولی این بدان معنا نیست که برای کار کردن با متلب باید این زبان‌ها را بلد باشید، متلب زبان برنامه‌نویسی مخصوص خودش را دارد. زبان متلب سطح بالا است بدان معنا که به زبان انسان نزدیک‌تر است و خیلی راحت‌تر می‌توانید آن را یاد گرفته و به کار ببرید. شما تنها در محیط برنامه‌(IDE)ی متلب می‌توانید به زبان متلب کد بنویسید و نمی‌توان از آن در سایر محیط‌ها مثل VS CODE یا Atom استفاده کرد.
در دوره آموزشی Udemy Speed Control of Induction Motors using MATLAB با آموزش کنترل سرعت موتورهای القایی با متلب اشنا خواهید شد.

دانلود How to Create Graphics & Logos in Photoshop - آموزش ساخت گرافیک ها و لوگوها در فتوشاپ

 • بازدید: 228
 • دسته: گرافیک و طراحی
دانلود How to Create Graphics & Logos in Photoshop - آموزش ساخت گرافیک ها و لوگوها در فتوشاپ

فتوشاپ یا Photoshop که در لغت به معنای کارگاه عکس میباشد، یک نرم افزار حرفه ای ویرایشگر تصاویر است که توسط شرکت Adobe System توسعه یافته است. اصلی ترین کاربرد فتوشاپ، ویرایش تصاویر است که در عکاسی بسیار کاربرد دارد اما امروزه علاوه بر عکاسی، در بسیاری از مشاغل ورود پیدا کرده و تبدیل به یک صنعت شده است. فرقی نمیکند که شما یک عکاس باشید، معمار، طراحی گرافیک و یا یک طراح سایت؛ در دنیای امروز هرکسی که با دنیای دیجیتال و کامپیوتر سر و کار دارد، بدون شک حداقل یکبار به فتوشاپ نیازمند شده است.
در دوره آموزشی How to Create Graphics & Logos in Photoshop با آموزش ساخت گرافیک ها و لوگوها در فتوشاپ اشنا خواهید شد.

دانلود Udemy Internet of Things (IoT) Fundamentals Certification Training - آموزش اصول و مبانی مدرک اینترنت اشیا

 • بازدید: 260
 • دسته: برنامه نویسی و طراحی وب
دانلود Udemy Internet of Things (IoT) Fundamentals Certification Training - آموزش اصول و مبانی مدرک

امروز، عبارت «اینترنت اشیاء» همه‌ی دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات را فراگرفته است. انرژی هوشمند، کشاورزی هوشمند، دامپروری هوشمند، خانه و ساختمان هوشمند، حمل‌ونقل هوشمند، سلامت هوشمند و به‌طور کلی شهر و محیط‌ زیست هوشمند، اصطلاحاتی هستند که شمار بسیاری از سیاستمداران، مدیران، متخصصان و کسب‌وکارها را در سراسر جهان، شیفته‌ی ویژگی‌های بی‌مانند این جلوه‌ی نوپیدای فناوری کرده‌اند. امروز اینترنت اشیاء با راهکارهای هوشمند خود در همه‌ی ابعاد زندگی بشر رخنه کرده و نویدبخشِ آینده‌ای بهره‌ور، دلپذیر و آسوده است.
در دوره آموزشی Udemy Internet of Things (IoT) Fundamentals Certification Training با آموزش اصول و مبانی مدرک اینترنت اشیا اشنا خواهید شد.

دانلود Udemy VMware vSphere 6.7 Installation, Configure and Manage (ICM) - آموزش نصب، پیکربندی و مدیریت وی ام ور وی اسفر 6.7

 • بازدید: 152
 • دسته: سیستم عامل
دانلود Udemy VMware vSphere 6.7 Installation, Configure and Manage (ICM) - آموزش نصب، پیکربندی و مدی

Vsphere 6.7 یک تجربه استثنائی برای کاربر با استفاده از vCenter Server Appliance) vCSA) به همراه دارد. این نسخه چندین APIs جدید را معرفی میکند که باعث بهبود کارایی و تجربه در راه اندازی vCenter ، راه اندازی چندین vCenter براساس یک قالب آماده میشود ، مدیریت vCenter Server Appliance و پشتیبان گیری و بازنشانی را به مراتب راحت تر میکند. همچنین به طور قابل توجهی توپولوژی vCenter Server را از طریق vCenter با embedded platform services controller را در حالت  enhanced linked ساده تر کرده است که مشتریان را قادر میسازد تا چند vCenter را به هم پیوند دهند تا دسترس پذیری بدون مرز را در سرار محیط بدون نیاز به external platform services controller یا  load balancers داشته باشند.
در دوره آموزشی Udemy VMware vSphere 6.7 Installation, Configure and Manage (ICM) با آموزش نصب، پیکربندی و مدیریت وی ام ور وی اسفر 6.7 اشنا خواهید شد.

کلمات کلیدی

دانلود, دانلود رایگان, دانلود لینک مستقیم, دانلود رایگان مستقیم, داونلود, دانلد, nhkg,n, دانلود آموزش, و سایت دانلود فیلم های آموزشی کامپیوتر، دانلود رایگان فیلم آموزشیی با لینک مستقیمو دانلود فیلم آموزشی کامپیوتر, دانلود آموزش Lynda, دانلود آموزش فتوشاپ, دانلود فیلم آموزشی نرم افزار, دانلود آموزش آفیس, دانلود آموزش گرافیک, آموزش طراحی, آموزش سه بعدی, آموزش انیمیشن, آموزش برنامه نویسی, آموزش طراحی وب, آموزش ادیت فیلم, آموزش میکس فیلم, آموزش ورد, آموزش شبکه, دانلود آموزش Total Training, دانلود آموزش ویندوز, دانلود آموزش CBT